Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek a bakancsommal?...

Mit tegyek a bakancsommal? Sürgős! (Több lent)

Figyelt kérdés
Ma este szétrúgtam egy üres sörös üveget az acélbetétes bakancsommal és olyan 6-7 helyen megvágta :S ... Mit tegyek? Vigyem el cipészhez, hogy ragasszon rá egy másik bőrdarabot vagy valami??? Sürgős! Előre is köszi.
2012. jan. 6. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem annyira feltűnő akkor boxold ki. Hátha segít, kisebb sérüléseket a bakancsomon én is úgy tüntetem el, de ha feltűnő akkor én cipészhez vinném inkább.

19L

2012. jan. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező, azt hiszem mi jóban lennénk:P
2012. jan. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert?
2012. jan. 7. 14:22
 4/5 anonim válasza:
ha ez megnyugtat mi a pezsgős üveget rúgtuk szét :D és nem lett nagy baja, meg szerintem ha kicsik a sérülések akkor hagyd rajta, mert legalább látszik hogy használod :D
2012. jan. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hat az egy dolog...de en ugy csinaltam h leraktam es fole rugtam, szoval csak a szajat rugtam le...aztan meg felemeltem és ugy rugtam bele es akkor pont a letort felibe rugtam bele es meglatszott nagyon...de most mar balatorodtem..es nem csinaltam vele semmit :DD
2012. febr. 11. 00:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!