Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rocker vagyok! Milyen ruhákat...

Rocker vagyok! Milyen ruhákat viseljek? (lány)

Figyelt kérdés
Évszakoknak megfelelően,kiegészítőkkel + cipőkkel együtt
2012. jan. 8. 23:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés helyesen:

"Rocker akarok lenni!Milyen ruhákat viseljek?"

2012. jan. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


és még ezen az oldalon lehet válogatni


[link]

2012. jan. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A rockerség egy életérzés nem divat, a rock örök:)

Az belül van.

Ha csak a külsőségekre apellálsz akkor bőrdzseki, farmer de ennek nincsenek előírásai egy rockert azonnal felismerni a laza stílusáról. Nézegess ilyen videókat.

Én megszállott rock/metál/blues rajongó vagyok de a stílusom nagyon nőies, kifinomult. Szeretem a nőcis dolgokat még a kosztümöt is. Utoljára középiskolás koromban hordtam rojtos bőrdzsekit.

Az se tegnap volt.

Ahogy a nagy Meat Loaf mondta: a rock'n'roll a szívedben van a fejedben van nem máshol.

Rólam senki nem nézi ki a zenei ízlésemet, ki is akadnak amikor megtudják hihi:)) Élmény látni a fejüket!

2012. jan. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Én szeretem ha a rocker lányok is nőiesebben öltözködnek. A szokásos bakancs, az jó szolgálatot tesz koncerteken, de mellette vmi sima farmer, vagy szoknya, és darkosabb, nőies felső. Fűzős, vagy sima fekete, vagy feliratos együtteses ilyesmi. sztem hülyeség ha rocker lányok XL-es pólókat hordanak :)

Télen: hosszúkabát, ami legyen bőr, de lehet végülis szövet is.

Nyáron: meleg a bakancs, olyankor én Converse-t látok a rocker lányokon is, meg rövidgatyát. Hordhatsz amúgy bőr cuccokat bőr miniszoknya, bőr fűző az dögös :D


Én amúgy fiú vagyok szóval csak elmondtam mit szoktam látni lányokon. amúgy sztem megkötés nincs vedd fel ami jól esik, de általában fekete cuccokat hordanak a lányok, meg néha talán kissé extravagánsabbakat.

Miket hallgatsz amúgy?

2012. jan. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én a 70/80-as évek rockzenéjén nőttem fel. Akkor farmer vagy bőrgatya, együtteseket ábrázoló vagy legalábbis valami vagány mintás póló, bőr dzseki, nyakba kötött vagy hátrakötött fejkendő ment. Meg a bőr karkötő, természetes ékszerek, bőrből, csontból, fémből. Ezt a mai napig látom azokon akik tényleg nem divatból rockerek.

A linkelt képekről meg valami gót divatikonok jutottak az eszembe akiknek a külső fontosabb.

Mi lazára vettük, a kényelem is fontos volt egyéniek voltunk, ösztönösebbek. Nem mondom, hogy nem érdekelt mi a menő dehogy is nem de az igazi rockerek nem divatmajmok.

A mai úgynevezett rockénekeseken túl sok a sallang. Nézz körül a you tube-on.

Az igazi rockarcok ma is hétköznapibb, egyszerűbbnek tűnő göncökben nyomják színpadon kívűl, de sokan ott is. Persze nem a sarki leárazáson veszik az biztos de náluk inkább a mondanivaló a lényeg.

2012. jan. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha rocker vagy akkor sz*rd le a divatot és öltözz úgy ahogy akarsz, ahogy tetszik. Nincs rocker egyenruha.
2012. jan. 9. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha igazi rocker lennél, ez a kérdés meg sem született volna.
2012. jan. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Negyedik válaszoló: hogy mit hallgatok,ha együttesekre érted: külföldi: Guns 'n roses,Aerosmith,Bon Jovi,Nickelback,Nightwish,Iron Maiden.

Hazai együtteseket kevesebbett,de nagyon szeretem a Tankcsapdát :)

Ez a kérdés csak azért született meg,hogy lássam kinek mi a véleménye a rockerek divatjáról és hogy megegyezik-e az enyémmel. :) Azt tudtam,hogy a rockerség belülről fakad és nem az öltözeten múlik,de azért szerintem az is,fontos,hogy ránézel valakire és lásd,hogy az egy rocker.

2012. jan. 9. 13:10
 9/13 anonim válasza:
68%

Igen, a tizenéveseknél még fontos.


Nekem a barátom "rocker", én pedig diszkót szeretek, így is öltözöm. Azt mondja, sosem járna feketébe öltözött lánnyal, mert nem tartja nőiesnek, nem tetszik neki. De a haverjai is így vannak, szinte mindegyiknek nem "rocker" barátnője van. Ha meg valamelyik az, az sem öltözik úgy.


De ez csak egy ember és gy társaság, lehet, valaki máshogy vélekedik. De szerintem egy lánynak nem illik.

Ja, és igen, nem attól vagy az, mert annak öltözöl, ez alap.

2012. jan. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Olyanokat, amik tetszenek! :D

Én azt veszem föl, ami tetszik, és amihez kedvem van. Mindig a hangulatom határozza meg az aznapi öltözékemet. Van amikor én is a bandás póló-szakadt farmer-bőrdzseki összeállításban megyek el otthonról, de van, amikor mit tudom én, rózsaszínbe, vagy elegánsabban, nőiesebben, lényegtelen. Változatosan öltözködöm, és nem érezném jól magam, ha mindig ugyanúgy, ugyanabba a stílusba kéne.

Szóval én azt tudom ajánlani neked, hogy azt hordd, ami tetszik!

Amúgy én is rocker vagyok, rajtam is szoktak csodálkozni néha... :D

2012. jan. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!