Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Mi a véleményetek ha...

Fiúk! Mi a véleményetek ha egy magas lány felvesz egy magassarkút?

Figyelt kérdés

174 cm vagyok de imádom a magassarkúkat, anyukám azt mondja ne hordjak magassarkút mert nem áll jól. magassarkúba kb. 182 cm vagyok és annyi alacsony pasi van!

16/L


2012. jan. 8. 17:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem kimondottan tetszenek a magas lányok és a magassarkú cipők is.A barátnőm 180 és néha alkalomra hord magassarkút,de egyáltalán nem zavar,hogy magasabb nálam.176cm.F.
2012. jan. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Velencei Kurtizán - nagyszerű film, és elhangzik benne egy ide illő mondat: "A Magasság nem csak a férfiaknak előny...".


1. Nézd meg a filmet.

2. No igen, nagyon sok alacsony pasi van - de még több a magas pasi. És ha kimégy az utcára, körbe nézel... mit látsz, kedves? Magas pasi, alacsony lány... személy szerint nem tartom cikinek, sem rossznak azt, ha egy lány magas, hiszen annyi "kicsiny" leányzót látni az utcán, hogy manapság csodának számít egy magas hölgy. Nyugodtan hord a magassarkút, ha tetszik - tudd, hol a határ a "letojom más mit gondol rólam, de azért nézzek ki valahogy" elv között :)

2012. jan. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia.:) Bár én lány vagyok,de nekem az a véleményem,hogy nyugodtan hordhatsz magassarkút,nem vagy annyira magas..vagyis vannak magasabbak is nálad(pl én..180cm vagyok és 16/l)akik hordják.Sajnos kevés magas srác van:/
2012. jan. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nyugodtan hordjál.

Én igaz, hogy 164 centi vagyok, de magassarkúban 172, és ezzel lekörözöm a fél várost magasságban, ami a férfiakat illeti...

Nem hiszem, hogy olyan magasak lennénk.

2012. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17:46-os - ezen jót röhögtem :-D
2012. jan. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Miről beszéltek ti, bakker!

166cm magas lány vagyok, és egyáltalán nem vagyok magas (általában lapost húzok most télen).

De a mai lányok komolyan olyan magasak, szinte az összes 170-180 körül van...és elég sok nagyon magas pasi is van.

Szerintem húzz simán magassarkút!

174cm magas lennék én is :D Jó is az! Amúgy a mai lányok fele legalább 170 cm. Ahogy elnézelődök. Ritkaságszámba megy, ha valaki alig 160 vagy annál kisebb. Kivéve az öreg mamik és a középkorú nők, nos ők általában 155-165cm magasak. De a fiatal lányok sokkal magasabbak.


Amúgy 174cm + egy 9cm-es sarkú cipő is csak 6!!! cm-t emel!!! Altalában a sarokból -2 cm-t emel minden cipő, ami magassarkú.(pl 5,5-6centis saroknál csak 4 cm-t, 7cm-snél csak 5cm-t)

2012. jan. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Miért ?
2012. jan. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
17:46-os, nem megsérteni akartalak, csak olyan vicces volt, hogy írtad, hogy lekörözöd a városban az összes pasit :)
2012. jan. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ja, hát igen :D Nem vettem sértésnek, de kár, hogy a valóságban nem ilyen vicces...

Bár gondolom környezettől is függ, hogy kinek milyen magasak az ismerősei, mert én 164 centisen rosszul érzem magam magassarkúban, és van, aki 170 centisen is alacsonynak érzi magát.


Bocs OFF.

2012. jan. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én is 170 cm vagyok magassarkúban majdnem 180. és én is lekörözöm az összes pasit a városban. ezért hordok csak alkalmakkor magassarkút
2012. jan. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!