Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mért van az, hogy csak akkor...

Laci911 kérdése:

Mért van az, hogy csak akkor néznek meg az emberek, meg akkor úgy mond kedvesek mikor nagyon ki vagyok öltözve és drága parfüm van rajtam?

Figyelt kérdés
baleknak néznek vagy csak ki akarnak használni?
2012. jan. 9. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
lehet h csak beképzeled az egészet:D vagy az is lehet h ha nagyon ki vagy öltözve+ drága parfüm van rajtad és emiatt magabiztosabb vagy,és így gondolom a kisugárzásod is megváltozik:D és lehet h ez imponál több mindenkinek:D
2012. jan. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert a ruha nagyban befolyásolja a viselője hangulatát. Próbáld csak ki, hogy felveszel (akár boltban) egy vagány bőrkabátot, aztán meg egy öltönyt, teljesen más érzés fog el.
2012. jan. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja, végülis azt írtam, mint az előző, szóval te tehetsz róla, más lesz a kisugárzásod :)
2012. jan. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!