Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most akkor nekem mekkora a...

Most akkor nekem mekkora a mellméretem? Milyen melltartó kell vagy mit viseljek?

Figyelt kérdés

Most mértem meg magam, úgy ahogy kell. Utánanéztem, hogyan kell megmérni, és úgy is csináltam.


Előre szólok, én elég kövér vagyok... 100 kg vagyok most (fogyni akarok természetesen).

A mellem alatt 114 cm. A mellem legerősebb pontján 106 cm.

Akkor a különbség csak 8 cm. Akkor rám még a legkisebb A-s melltartó is nagy lenne? Amúgy olyan 112,114 körül volt, szóval ha úgy vesszük csak 6 cm a különbség.

Viszont a melleim lógnak, nem túl feszesek... van pár melltartóm, de ezek olyanok mint a bikinihez tartozó felsőrész.


Milyen melltartót vásárolhatnék? Vagy mit kellene nekem hordanom? Eddig nem igazán hordtam semmit, csak amikor olyan ruha volt rajtam. Topjaim vannak csak, de azok nem tartanak...


Ugye ha lefogyok akkor is ilyen kicsik maradnak már a melleim? (Most lettem 20 éves.)

Nem akarok nagy melleket. Ha lefogyok akkor szerintetek mekkorák lesznek? Kisebbek, mint most? ( ha ez még lehetséges :))


És szerintetek ez kicsi ugye? Fog még nőni? Mert én most is nagynak látom őket és ennek nem örülök. Nem vagyok túl nőies ezért gondolom én ezt így. Tudom, kicsit furcsa lehet másoknak ez az egész történet :)


Elnézést a sok buta kérdésért, de remélem lesz aki válaszolgat nekem :) köszönöm.


2009. máj. 25. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

hát a mell kerületed a melleiddel együtt nem kicsik, de ha a különbség megegyezik a te melleiddel, tehát csak a szélességedtől meg egyébtől nagy a kerületed, és nem azért mer nagy a melled, akkor lehet A s a melltartód, az A az ak osarat jelenti, attól függetlenül ekkora méretben nem tudom van e ás kosarú melltartó e

általában aki ennyire kövér, annak már szoktak lenni mellei, lehet a testéhez képest nem néz ki nagynak, de lehet alapban nem kicsi

ha már van minek lógnia, akkor nem túl kicsi

attól is függ milyen melltartót veszel fel, szivacsosat, merevítőset, gumisat?

te mekkorának látod a melledet méret meghatározástól függetlenül?

az fura h a melled alatti rész az nagyobb mint a melledé, a mellbe szoktak többet mérni nem alatta, mert abba nemcsak a lapocka számit bele, hanem a mell is.

vagy neked a melled alatt már a hasad (gyomrod ) kezdődik és az nagyobb lenne?

bocsi csak nem egészen tudom elképzelni hogy gondolod...

2009. máj. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is: fordítva írtad.

A többit nagyjából jól tudod... igen, a fogyástól még kisebb lesz a melled, és jobban fog lógni.

20 évesen nőni inkább csak akkor fog, ha hízol - vagy, ha gyereked lesz.


Melltartónál sok mindenre kell figyelni: pl. TARTSA a melled, de ne nyomja össze. Ha így lógnak a melleid, akkor lehet, hogy B méret kell: próbálj föl olyat is.

2009. máj. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Szerintem is fordítva írtam, most már az egészet nem értem :) Én sem tudom elképzelni.

Nem értem, mert aki ilyen kövér annak akkora mellei szoktak lenni...

Ráadásul ha olyan kicsi nem is lóghatna... nekem is magas az egész :)

Annyira mondjuk nem lóg, csak hát nem olyan feszes.

Na mindegy.

Szerintem rendes melltartót én nem fogok kapni, mert ha van is ilyen nagy akkor a kosara túl nagy lesz... akkor maradok az ilyen sportmelltartó szerű dolgoknál.

Ha lefogyok akkor veszek A-sat hátha az jó lesz.

Én az egészet nem értem különben, de köszönöm a válaszokat :)

2009. máj. 25. 19:20
 4/5 anonim válasza:
100%
nekem se túl a nagy mellem 75 A-s próbáld meg azt :) és ha ugyse akk rakj bele szivacsot nem hat természetellenesen:)
2009. máj. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Úristen... 75-ös melltartót a 106-os körméretére?

Az enyém 86 körüli, és én nem tudom felvenni a 75-öst...

105A, vagy 100B kéne egyébként. Vagy kellett volna akkor, most nem tudom mekkora vagy.

2010. máj. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!