Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Holnap vizsgázom (autósuli)...

Walls kérdése:

Holnap vizsgázom (autósuli) pirosban, vagy feketében menjek? Ki kell öltöznöm, vagy elég farmer?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyanban menj, amelyikben jól érzed magad. És igen, a farmer tökéletes. Nehogy kiöltözz, mert kiröhögnek :D A vezetés vizsga egy a kevés vizsgák közül, ahol valójában a teljesítményedre kíváncsiak, és nem arra, hogy hogyan öltöztél ki.
2012. jan. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) Csak annyira ideges vagyok már, hogy ilyen hülyeségekkel foglalkozom...
2012. jan. 11. 18:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is az volam, hidd el. Sok szerencst, írd meg, hogy sikerült és hogy mit kellett csinálni :) Nekem 2 hónapja volt, még külön volt a rutin és a forgalmi. A lényeg, hogy ne aggódj, és legyél körültekintő minden egyes esetben, akkor tudod meggyőzni a vizsgabiztost.
2012. jan. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, minden rendben lesz!:) Egyáltalán nem kell kiöltözni, csak lazán és kényelmesen menj, nehogy ez is feszélyezzen! Ne idegeskedj, nem olyan vérengzős mint ahogy sokan beharangozzák.:) Nekem is sikerült előszörre letennem, kenőpénz nélkül, pedig én aztán bénának éreztem magam. Ha az alapokat begyakoroltad, odafigyelsz, nem csinálsz olyan dolgokat amikért azonnal buktatnak akkor jó esélyekkel indulsz. Legyél határozott, ha hibát csinálsz akkor se ijedj meg, korrigálj és menj tovább. Amíg a vizsgabiztos nem szól addig nincs semmi gáz.

Én is csináltam két nagyobb hibát is (nem ment túl jól a járda mellé parkolás és egyszer csúnyán melléváltottam), de összességében jól ment ezért átengedtek.:)

Mondjuk azt nem írtad hogy forgalmi vizsgára mész-e, de én ezt feltételezem.:)

2012. jan. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :) Mindenképpen megírom!


Nem tudom nálatok pontosan hogyan van, de nálunk minden egyszerre. Így háromszor idegesebb vagyok, mintha csak forgalmi vizsgám lenne

2012. jan. 11. 18:23
 6/8 anonim válasza:
Nyugi bőven elég egy farmer, de én kiöltöznék mert sulin kívül mindenhova kiöltözök, de nem azért emr tkitölözök hanem emrt ahogy mondták előttem, emrt abban érzem jól magam. Nyugidtan emnj abban amiben jól érzed magad.
2012. jan. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18:14-es vagyok! Igaz, én még a régi rendszerben vizsgáztam, de nem hiszem hogy most rosszabb lenne, legalább nem kell miatta kétszer izgulni.:)
2012. jan. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nem a régi rendszer miatt, csak szlovákiai vok es itt mind a 3 rész egyszerre van :)


amugy sikerült a vizsga, átmentem... köszi a válaszokat :)

2012. jan. 12. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!