Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy 29-es női farmernadrág...

Egy 29-es női farmernadrág milyen méretnek felel meg? 38-40-42?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb 38-nak.
2012. jan. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Inkább 40, saját tapasztalat.

De ez a márkától is függ. Pl. Zarából és Mango-ból nekem 40-es kell, de van 36-os Pimkie nadrágom is. C&A-ból 38 a jó. Múlt héten vettem a H&M-ben egy szoknyát, az is 40-es.

De pl. a Retro-ban még sosem találtam magamra farmert (még szerencse), pedig jócskán látok nálam jóval nagyobb fenekűeket is Retro gatyában.

A Pepe Jeans farmerom 29-es.

Amúgy 101 cm a csípőbőségem.

2012. jan. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszii:)NewYorkeres.igen énis úgy utálom hogy mindenhol más méret van...és vigyél be magaddal 8gatyát hogy melyik a legjobb..
2012. jan. 10. 18:50
 4/5 anonim válasza:
És egy Stradivarius 40-es mekkorának felel meg? köszi
2012. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem tudom ezt a farmer méretezést, mindig össze-vissza van, még két egyforma méretű farmerem nincsen...

Most ugyanabban a boltban vettem egy 27-est és egy 28-ast...

Jelentkezzen, aki érti, hogy ez miért van. :P

Egyébként más méretezés szerint 34/36 vagyok, vagy XS/S.

De mindenki szerint a 28-as farmer ezeknél sokkal nagyobbnak számít, és senki nem érti (én sem), hogy miért kell farmerből nagyobb...

Na, de mindegy. :)

2012. febr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!