Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szabóval be lehet vetetni 1...

Szabóval be lehet vetetni 1 fűző méretéből, ha az nagy lett?

Figyelt kérdés

2012. jan. 13. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:

A szabót inkább a férfiruha készítőkre mondják, a férfiak meg kevés fűzőt hordanak. :D Inkább varrót keress. :D

Attól függ miylen fűző. Egy rendes, acélosat bonyolult, és csak elrontanád, jobb, ha eladod áron alul és veszel egy újat.

Egy műanyagos, olcsóbbnak meg nem igazán bírja az anyaga.

Ha meg csak egy egyzserű míder, aminek merevítő sincs az oldalában, onnan be lehet venni, ha az anyag bírja, de ehhez látni kéne. Legjobb ha megkérdezel egy varrónőt.

2012. jan. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Konkrétan ilyenről van szó ( csak más színben):

[link]


Nem acélos, hanem műanyag. Csak azért kérdezem, mert olvastam már pár lánytól, hogy volt, ako varrónővel bevetetett belőle, azért érdeklődök - mert én is attól félek csak, hogy csúnya lesz. Igazság szerint még meg se érkezett hozzám a fűző, de ahogy jobban utánajártam valószínű, hogy csak éppen, hogy jó lesz. Vagyis csak teljesen összehúzott állapotban :/ Én pedig szeretném, ha azért kiemelné az alakom kicsit, merthogy ez is a célja ugye... :/

2012. jan. 13. 23:11
 3/3 anonim ***** válasza:

SZia!

Bevetetdheted, de az anyaga lehet, hogy nem fogja sokáig bírni, főleg, ha erősen meghúzod. Az erős fűzést még az eredeti varrások sem fogják bírni. A divatfűző nem karcsúsításra való.

Lehet, hogy jobban járnál, ha ezt eladnád és vennél egy újat, ha ez nagy lesz.

SZia!

2012. jan. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!