Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pár tippet tudnátok adni az...

Pár tippet tudnátok adni az öltözködésemhez? (személyleírás és lényeg lent)

Figyelt kérdés

magas vagyok, két méter, se nem vékony se nem dagadt se nem túl izmos, leginkább sima átlagos testalkatú ember :D talán picit vékonyabb az átlagnál.

szűk nadrágok sajnos nem állnak jól mert a lábam nem túl vastag, ingeket hordok, általában kockásat. van amikor csak simán valami pulcsi. melegítőalsóktól rosszul vagyok, bár az úgynevezett "mackó" felsőt is csak itthon bírom felvenni :D nadrágként csak farmert hordok, nem szűket nem bőt :D


kérdésem oda irányulna hogy milyen ruhák állnak egy magas emberen jól? hiszen a mai divat sajnos mind ilyen 160centis hülye gyerekekre épül... csőnadrág meg valami DC felső és kész, na most én így nevetségesen mutatnék meg szimplán be sem jön :D nem azt mondom hogy gondom van a ruhatárammal, mindössze kéne pár tipp hogy mivel dobjam fel a ruhatáramat ^^


amúgy szövetkabátot hordok, valami ilyesmit: [link]


kalapot nem hordok mert szarul áll :D


szóval csak pár ruhadarab kéne ami divatos, és magas emberen is jól áll! és ismételten megemlítem: a melegítő alsó felsőktől rosszul vagyok :D


2012. jan. 15. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem ez a cikk jó tanácsokat ad!

[link]

bár azt írja hogy élénk színű ruhát nyugodtan felvehet, én ennek pont az ellenkezőjét gondolom mert az még inkább kiemel a tömegből,inkább a visszafogottabb FÉRFIAS színű ruhákat válaszd!

2012. jan. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, az elég fontos, hogy FÉRFIAS ruhákat hordj. Ne csöves, ne női és ne öregotthon ruhákat. A farmer biztos pont, de nem lehet mindenhová farmerben menni. Vannak viszont farmer anyagból készül barna, drapp stb nadrágok, amiket fel lehet venni, csak könyörgöm NE csőnadrágot. Herótom van attól, amikor egy férfin csőnadrág van, amit vagy beletűr egy női bakancsba vagy rápaszíroz egy csúcsos orrú bőrbokacsizmára. Gusztustalan. Amúgy léteznek különböző szövetndrágok, ami nem farmer, hanem annál puhább anyag, de egy ugyanolyan felépítésű dolog sül ki belőle. Inget hordani jó dolog, de a kockás ing, most ne haragudj meg, csak mondom, nekem olyan tanárbácsis dolog. Erre a skótkocka mintára hasonlító kockásra gondolok. Vagy a western kockásingek, na azok se jók. Ha csak sima vonalak által határolt négyzetrácsos, alapszínen, az úgy jó (ezt a szőrszálhasogatást, amit rendezek, mi? :D). De pl legyen csíkos vagy egyszínű (csak ne lila, rózsaszín, narancssárga, hupizöld, mályva, barack és ezek egyéb árnyalatai). Garbó. A fekete garbó állati jól áll egy magas férfin tweedzakóval például. A fehér nem, a világos szürke se. A zakó amúgy is univerzális megoldás, mert farmer-pólóhoz is fel lehet venni. Doktor House is felveszi és Doktor House iszonyúan jól néz ki az ötvennemtudomhány éve ellenére. Öltöny. Nem csőnadrággal, hanem normális nadrággal. Öltönyös férfiak fekete kocsiban gyereküléssel...! (nem kellett volna elkezdenem válaszolni erre a kérdésre) Nem mintha utcára vagy munkába hordanád, de terepmintás nadrág fehér trikóval...! Bocs, befejezem. Szóval, a pulóver is jó dolog, de vigyázz, hogy ne azt csináld, hogy sötétkék csőfarmer, beletűrt rózsaszín ing mellkas középig kigombolva, hogy látszódjon a gyantázott mellkas és egy nőiesen nyakba kötött kasmír pulóver. Na ettől személy szerint én hányok, a legrosszabb része a gyantázott mellkas persze. Az inget egyébként be kell tűni a nadrágba, de a megfelelő inget a megfelelő nadrágba. A sötétkék jó szín, a sötétzöld is, én alapból mattszín pári vagyok. Fentről lefelé sötétedünk, szóval szüker szövetkabáthoz nem veszünk fehér nadrágot. Azt amúgy se, max vitorlázáshoz és tengerparti nyaraláshoz. Zakót vegyél mindenképp. Meg fekete garbót meg öltönyt. Melegítőt otthonra hordunk, pizza-kóla-dvd mellé, takarításhoz, tévézéshez, szakítás utáni fájdalomhoz, betegséghez, stb. Na most már tényleg befogom a csőröm. Sok sikert!
2012. jan. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]



Itt van 8 szabály magas férfiaknak az öltözködéshez:

[link]

2012. jan. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!