Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lolita kalapkészítés. De hogyan?

Lolita kalapkészítés. De hogyan?

Figyelt kérdés

Vasárnap mennék a Nemzeti Vágtára és egy kicsit későn kaptam észbe,hogy jó lenne egy kalap is.Na most, ha már lóverseny akkor kalap dukál,de olyan kalap amit én szeretnék Mo-on még nem kapható,külföldről ha megrendelem már nem jön meg,ezért marad az én kreativitásom,csak az a baj,hogy fogalmam sincs hogy kezdjek hozzá.Maga az elképzelés már meg van,de nemtudom,hogy milyen anyagot vegyek és a csúcsos részét,hogy vágjam ki,hogy ne úgy nézzen ki mintha egy képzetlen készítette volna.Csak egy alap kellene a díszítés már simán menne,csak az a fránya alap és persze sehol sem lehet kapni,de mégcsak olyan kalapkészítőket sem találok akik olcsón megcsinálnák az alapot,sem olyat hogy hogy lehet készíteni:SElég nagy trutyiban vagyok,szóval ha valakinek van esetleg szakkönyve,vagy csak tudja,hogy kell akkor megköszönném,ha leírná ide vagy küldene pü-t:)

Amúgy a kalap így néz ki

[link]

Mini kalap,egész pontosan gothic lolita(bár nem vagyok goth)

Szóval nagyon de nagyon hálás lennék:)Ha esetleg addig megtalálom a módszert akkor írok,de addig szívesen fogadom az ötleteket:)


2009. máj. 27. 10:40
 1/10 A kérdező kommentje:
közben találtam szabásmintát:)
2009. máj. 27. 11:33
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt le van írva angolul:

[link]


De google-n is rákereshetsz.

2009. máj. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg nagyüzemben gyártod vevő leszek egyre. :)
2009. máj. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Oh,lolita fan vagy ugye?Tervezem,hogy ha elvégzek majd a mostani diplomám után egy div.tervező tanfolyamot akkor gyártok a tiniknek lolita ruhákat.Olyan 4 év múlva kerss meg újból(2 év még diplomáig plusz 2 egy div.terező tanfolyam)


Köszönöm mégegyszer

2009. máj. 28. 16:39
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kifejezetten. Inkább a felülök-egy-lóra-nagy-szoknyás-ruhában-és-arcon-csaplak-a-pálcámmal-ha-nem-tetszik-a-képed-féle nagyasszony. :) De ahhoz is megy. :P
2009. máj. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Rendben,végülis megy ahhoz is:D

Amúgy van egy amatőr lány aki nem egy annyira amatőr,neten bukkantam rá és 5ért készít egyedi kalapokat.Gondoltam,hogy hozzá megyek,de már nem lenne kész:)


Köszönöm mégegyzser:)

2009. máj. 29. 09:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Hú, nem tudnád belinkelni? Vagy valami kulcs szavakat megadni a googlehoz mert én nem találom.
2009. máj. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

De persze:)


[link]

2009. máj. 29. 12:33
 9/10 anonim válasza:

No igen :D Én ezt az utat már megjártam, de majd a tokiói divattervezőin szeretnék továbbképzést kapni. Aki gothic loli kalapra vágyik, annak készíthetünk Japán szabásminták alapján (jelenleg most ott vagyok még a hónap közepéig - augusztus).

Oldalunk neve:

[link]

2009. júl. 31. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
2010. aug. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!