Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiatal vagyok még, hogy...

Fiatal vagyok még, hogy fölvegyek lolita ruhákat? 14/L

Figyelt kérdés

Egy 13éves lány kiírt gey kérdést, hogy hol szerezhet lolita ruhákat, és egy válaszoló azt írta, hogy: "ez pont arról szól hogy kislánynak akarnak kinézni, te pedig alapból az vagy, szóval hülyén nézne ki."


Ezt én értem is, de tényleg hülyén nézne ki??

Nem öltözködnék így állandó jelleggel, kizárólag egy Con erejéig hordanám.


Teljesen rákészültem a dologra, elkezdtem tervezgetni mit veszek majd fel, de ez a válasz teljesen lelombozott. :(


2011. szept. 5. 20:42
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Ja, és én Gothic Lolitára gondoltam.

Azt is javasolták, hogy akkor inkább már a Decora, de az valahogy messze áll tőlem. :/

2011. szept. 5. 20:43
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Conon még ha akarsz pucéran is mehetsz. Ott még a 10 évesekre is ráaggatnak bármit, 14 évesen simán mehetsz abban. Akinek meg nem tetszik nem kell ránéznie ennyi az egész.
2011. szept. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugottan fölhúzhatod. :)
2011. szept. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A 14 éveseknek áll a legjobban. Én imádom az EGL-t, de felnőtteken már elég ciki.:(
2011. szept. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hú, köszy, most megint kedvem támadt hozzá! :D
2011. szept. 5. 20:50
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Légy önmagad. :) Ha tetszik, nyugodtan felveheted, szerintem nem korfüggő. :)
2011. szept. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

sztem egy conon tényleg teljesen mindegy. Ha nem valami bugyi-melltartós akárkit cosplayelsz, akkor nem cinkes. :D

Amúgy meg egy ráncos negyvenesen sem áll épp jól. meg most nem mindegy ki mit mond?

2011. szept. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Igen tudom, csak hirtelen megijedtem, hogy nagyban készülök, majd nagy nehezen megcsinálom a ruhát, és aztán kiderül, hogy fölös volt, mert hülyén néz ki. Vagy esteleg fölvenném és már nem tetszene.


De mostmár megnyugodtam, és ha mégsem állna jól, majd azt mondom én így akartam! ;D

2011. szept. 5. 21:25
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
vedd fel nyugodtan!
2011. szept. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2%
szerintem minden életkorban beteges és undorító
2011. szept. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!