Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 1éves évfordulónk alkalmából...

1éves évfordulónk alkalmából étterembe fog vinni a párom. Mit vegyek fel?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, ő 23. Igazából inkább sportosnak mondanám magam, mint elegánsnak, bár most télen magassarkú csizmát és szövetkabátot hordok.. Nem szeretnék nagyon kiöltözni, mert ceruzaszoknya/blúz/magassarkú, ez elég furcsán jönne ki, mivel nem vagyok ilyen..meg kényelmetlen is lenne, és ugyebár elvileg olyan kell egy randira, ami kényelmes. De farmerben meg mégsem merek elmenni. Arra gondoltam, hogy hosszított fekete, rövid ujjú pulcsi, harisnya/leggings, meg bokacsizma. Bár minden fekete.. Ez így nagyon gáz? vagy esetleg egy barna öv hozzá, meg talán akkor veszek egy barna táskát is.. (világosbarna az öv) ..

Vagy nem tudom, hogy mit kéne felvennem.. tudom, hogy függ az étteremtől is, de annyit tudok, hogy nem egy McDonalds-féle helyre akar vinni, hanem elég jó helyre, mivel "gyűjt" rá..Valaki segítsen:) /sajnos még nem nőtt be a fejem lágya, hogy ilyesmire válaszoljak magamnak:D/


2012. jan. 19. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! :) Én átérzem a helyzeted, én is ilyen vagyok... :)

Viszont lehetsz picit csinosabb, úgy, hogy nem érzed magad kellemetlenül. Linkelek párat, nem azt mondom, hogy ugyanilyeneket, csak ezekhez hasonlót felvehetsz, ha tetszik...

nadrág: [link]

felső: [link]

[link]

cipő: [link]

táska: [link]

És ezek tökre mennek a szövetkabátodhoz is szerintem.

Remélem tudtam picit segíteni... :)

19L

2012. jan. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:) Nadrágból ilyesmit vettem, csak bézs színűbe, hozzá egy hasonló blúz, bár nem fehér, hanem fekete volt, a táska ugyanilyen, pulóvert hanyagoltam, cipő pedig kicsit magasabb sarkú:) De nagyon örültem, hogy írtál:) Jó este volt:)
2012. jan. 22. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!