Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok, a csőnadrág...

Mit gondoltok, a csőnadrág vastagabb combon is jól áll? Csak csőgatyát szeretek hordani, de nem tudom másnak mi erről a véleménye?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez sok mindentől függ, attól is, hogy mennyire vastag a "vastag", amúgy milyen a testalkatod, hozzá miket veszel fel...

Akkor nem előnyös semmiképp, ha amúgy is combban/fenékben erősebb vagy pl. a felsőtestedhez képest, mert ez a fajta nadrág ezt még jobban kiemeli.

Velem is ez a helyzet, ezért nem vagyok oda a csőnadrágokért.

Ugyanakkor egyrészt mostanában mást alig kapni... Másrészt meg csizmához ideálig, mert nem kell gombócot gyúrni a nadrágot szárából, hogy fel tudd húzni a csizma cipzárját.

Egyébként is: a csizma "elfedi", hogy a lábszáron annyira elvékonyodik a nadrág, így azzal együtt nagyon csinos szerintem.

2012. jan. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ízlések és pofonok, előnyös semmiképp nem lesz szerintem. De ez az emberek zömét nem érdekli, nekem meg mindegy. :D

Vastagabb combhoz inkább egy egyenes szárú nadrágot ajánlok, a répa és skinny gatyákat semmiképp, tényleg maximum csizmához. Aránytalanná tesz, és a hibákat emeli ki - én a magam részéről inkább az előnyösebb oldalamat szeretem hangsúlyozni. :D

De ha jól érzed magad benne, akkor mindegy, nem?

2012. jan. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem, ha amúgy formás a lábad, akkor jól áll.

szerintem épp oly szörnyű tud lenni egy vaskos mamutcsapkodón, mint egy olyan cérnaszál lábon, ami között el lehetne lőni ágyúval is.

De szerintem a vastagabb combon is jól áll, ha arányos, és formás. persze szigorúan koptatás nélkül, sötét színben.

2012. jan. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz ha nem nagyon vastag az a comb :) Én vékony vagyok és szeretek csőnacit hordani, amit észrevettem, hogy magassarkú csizmával párositva még vékonyit is, lehet érdemes megpróbálnod úgy kombinálni meg mondjuk valami hosszabb felsővel, vagy akár kiegészitővel mell részen igy nem a combod fogja felkelteni az emberek figyelmét. Egyébként meg lényeg, hogy magadnak tetsz! Remélem tudtam segiteni :)
2012. jan. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok,de én akárki akármit mond,mindig szűk gatyákat szoktam hordani és ehhez általában valami lengébb felsőt veszek,egy kicsit feltűnőbb nyaklánccal.

[link]


[link] (vagy vegyél fel hozzá egy csinosabb blézert/zakót)

2012. aug. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!