Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hord egyre több ember...

Miért hord egyre több ember terepmintás ruhákat?

Figyelt kérdés
szerintem olyan igénytelen, nem való se iskolába, se munkahelyre, se utcára, max kerti munkára. nem értem miért szedték el a katonáktól...
2009. máj. 27. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

nem tudom.. nem sok midnekin latok msotansag.. de nekem se jonnek be.. :(

nah de izlesek es pofonok..

azert en maradok a divatnal ;)))

2009. máj. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én se látok mostanába csak Rockereken de az náluk nem divat vagy nem divat kérdése.. :)

De van olyan terepszínű nadrág, ami nekem is testzik és tényleg jó, bár nekem sincsen :P

2009. máj. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mármint úgy akartam leírni hogy nem divat vagy divat kérdése csak furán sikerült :D
2009. máj. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem csak a rokkereken látok már ilyen cuccokat: látok egy csomó repperen és diszkósokon is.
2009. máj. 27. 17:07
 5/9 anonim ***** válasza:
ez jó kérdés:Shmmm 8 éve volt divat,akkor volt egy gatyóm akkor naon trandi volt,de nem vettem fel csak abban az évben amikor az volt.Am nemtudom,lehet katonáknak készülnek?XD
2009. máj. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

ne mások öltözködésével törődjetek, hanem magatokkal.

van akinek ez tetszik, van akinek az.

én például szeretem a terepmintát, ugyanakkor okádhatnékom van az ed hardytól, mellkivillantós felsőktől. pedig lány vagyok. és? nem velük törődök, had hordják, nekem nem tetszik, és ennyi.

2009. máj. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem jó pár haverom meg a barátom is hord ilyen cuccokat, de csak akkor ha mennek airsoftozni. Amúgy a barátom imádja a katonás cuccokat, szóval neki tetszik, nekem annyira nem.
2009. máj. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nekem semmi bajom a terepszínű gatyával, ha hozzá stílusban passzol a többi ruhája. Én egyedül a "fiúk" rózsaszín ingeitől tudnék hányni...
2009. nov. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tesóm is terepnadrágot hord.Ő egész nap megy és az az egyetlen olyan vastag anyagú nadrág ami nem foszlik szét a lábaközött!
2010. júl. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!