Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerinted ez elfogadható?

Szerinted ez elfogadható?

Figyelt kérdés

Lány vagyok.160 cm és 43 kg.Szerinted sovány vagyok?

Szeretnék hizni,már régóta próbálkozom,de nem sikerül.Annyira soványnak érzem magam.Teltebb lányokkal vagyok körülvéve,igy nagyon nem tetszem magamnak.Úgy érzem,hogy ez nem megfelelő súly a magasságomhoz képest.


2012. jan. 22. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem elfogadható, de ha nagyon hízni akarsz egyél sok csokit
2012. jan. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kipróbálom ezt is,bár szerintem ez sem jön be.Azért köszönöm a választ.Mondták,hogy akik nagyon akarnak hizni,azok nem tudnak és,hogy lehet,hogy a sressz miatt nem hizom.Ez igaz lehet?Barátnőim is ilyenek voltak,mint én,ők jónak látták magukat,nem érdekelte őket a súlyuk,viszont ők meghiztak,én meg maradtam ilyen..
2012. jan. 22. 21:09
 3/6 Izabell ***** válasza:

18 éves lány létemre én is 48 vagyok 163 centivel...nem sok az eltérés kettonk kozt!

Te addig orulj amíg csinos vagy;)

2012. jan. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanennyi kiló vagyok 170 cm magas és fiú. Nekem nincs vele bajom de mindenki más azt mondja hogy nagyon sovány vagyok. Nyilván nem lehet ezt objektíven megítélni de van egy bizonyos szint ami alatt már abszolút soványnak számít az ember.
2012. jan. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

163cm

46kg

Én sem szeretem, de ha rágörcsölök nem tudok hízni...mostanában sikerült valahogy feltornáznom 49-re, viszont degeszre ettem magam folyton fájt a hasam tőle, szerintem egyszerűen csak ilyen az alkatom + amikor meg másnap úgy ettem ahogy jól esik és elégnek éreztem rögtön vissza is fogytam...ennyit ért az a több hetes hízás-falás nálam..de lehet mindennek az oka a pajzsmirigy túlműködése is. Érdemes orvoshoz egyszer elmenni ezzel.

Mindemellett csak azt tudom ajánlani, hogy naponta 3 étkezés (+ egy kis tízórai és uzsonna), minimum 1 meleg legyen közülük, este többet enni, és mindennap folytatni így, csak ezt tudom tanácsolni, ha nagyon hízni szeretnél. Vagy ez vagy, fogadd el magad :)

2012. jan. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat :) Próbálkozom,viszont kétlem,hogy sikerülni fog.Szerintem pajszimirigyemmel lehet valami,mert édesanyám is ebben a korban ilyen súlya volt és kiderült,hogy baj van a pajzsmirigyével.Felpontozlak,sokat segitettetek!
2012. jan. 27. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!