Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen a triumph fehérnemű?

Milyen a triumph fehérnemű?

Figyelt kérdés
rákerestem googlen, és láttam hogy milyen, úgyhogy nem linket kérek. a triumphnak az a jellegzetessége hogy nincs merevítő, vagy mi?

2012. jan. 25. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Triumph jellegzetessége az, hogy drága :D miért ne lenne merevítője? nyilván van olyan fajta is,aminek nincs...ez egy márka, elég nagy ráadásul, rengeteg féle-fajta fehérneművel...
2012. jan. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Triumphban lehet kapni Sloggi termékeket, lehet ezekre gondoltál merevítő nélküliként, bár szerintem erre sem jellemző, inkánb az, hogy varrásuk nincs. Amúgy a Triumph egy nagyon jó minőségű (sőt, szerintem a legjobb, amivel valaha találkoztam) fehérnemű, de ezért megkérik az árát is. Viszont nekem vannak 5 éves melltartóim is onnan, amiknek még semmi bajuk (sajnos a mellem sem nőtt, szóval méretileg is jók még), más márkájú melltartóim nem bírták ennyi ideig. 20/L
2012. jan. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Normálisvagy? ***** válasza:

De van olyan is amiben van merevítő!

Amúgy tényleg elég jó minőségűek!

2012. jan. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A legjobb!!!:) Imádom!:D

21/L

2012. jan. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenféle fajta fehérneműt gyárt a Triumph,csak 100-szor jobb minőségű,mint amit máshol lehet kapni. Tény,hogy drága,de ez tuti,hogy nem fog lerongyolódni rólad évekig.Sőt,nekem van olyan darabom is,amit anyukámtól örököltem és semmi baja!
2012. jan. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

itt vannak triumph cuccok minden féle:


[link]


sztem jók, és ki lehet fogni olcsót/akcióssat is, nem mind drága. 21 L

2012. febr. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

helló


itt is érdemes körülnézni:


[link]


üdv

2012. márc. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!