Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem volt jó a méret? (bőv. Lent)

Nem volt jó a méret? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

A múltkor voltam jégkorizni a barátnőimmel. Béreltem korcsolyát, mivel nekem nincsen. Műanyag "vázasat" adtak, vagyis aminek a külseje műanyag volt és csatos volt. Hosszra pont jó volt, de mikor ráálltam a jégre kb félóra után nagyon fájt benne a lábam. Égett, szorított, sírni tudtam volna, annyira fájt benne a lábam.

Ezek szerint egy számmal nagyobbat kellett volna kérnem? Vagy csak a műanyag miatt volt? Még így is amit kértem egy számmal volt nagyobb, mint a rendes cipőméretem. 39-es a lábam (van 1-2 40-es cipőm is, de a cipőim többsége 39-es), a kori 40-es volt. Most jövőhéten megyek majd az osztállyal, és akkor ha 41-eset kérek, akkor szerintetek nem fog fájni benne a lábam? Amúgy másnak is volt már ilyen?


2012. jan. 28. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:

1. nem a legjobb anyag

2. lehet h túlságosan megszorítottas

3. a jégkorikból mindig kb. 1 számmal nagyobbat vegyél :)

2012. jan. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!