Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol kaphatnék 34-es magassarkú...

Hol kaphatnék 34-es magassarkú cipőt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
vszeg sehol..
2012. jan. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. jan. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnátok olyanokat, amik divatosak is? Rendelnék is akár.
2012. jan. 29. 15:22
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Ázsiából rengeteg félét lehet rendelni, ha érdekel esetleg írj privát üzenetet, és mutatok párat :)


De ha esetleg ismered az ebay.com-ot, ott te is találsz sok félét,és rendelni is tudsz.

2012. jan. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Az egyik lehetőség tényleg az ázsiai cipők, csak esetükben a minőség kb nulla.


Ha rendes bőrcipőt akarsz, ami nem teszi tönkre a lábadat, akkor viszont a már linkelt [link] boltban vannak ám divatosak, csak a honlap kinézete alapján nem gondolja az ember. :D Ha budapesti vagy, érdemes elmenni és körülnézni, sztem gyönyörűek vannak (én is 34es lábú vagyok és 19 éves, és minden szezonban találok itt bőven olyat, ami tetszik), csak nem töltik fel az összes képet a honlapra, nemtudom miért.


Amúgy még a Bata boltokban lehet kapni néha kis 35ös modelleket, amik plusz sarokfogóval/talpbéléssel/orrkitöméssel jók lehetnek a 34es lábra.


Sok sikert a keresgéléshez! : )

2012. jan. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
34?! :o Akkor nekem ahhoz képest nagy lábam van... T.T ( 39-40 ) De én nem szeretem a magassarkút egyébként, szóval maradok a tornacsukánál. :3
2012. jan. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!