Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a piros magassar...

Mit gondoltok a piros magassarkú cipőkröl?

Figyelt kérdés
Már fél éve kinéztem egy gyönyörű piros magassarkú lakkcipőt. Gondoltam Húsvétra megveszem, és felveszem a templomba egy fekete miniruhával és blézerrel, valamint piros kiegészítőkkel, és pirosra festem a körmöm is. Mit gondoltok túl vad lenne?
2012. jan. 26. 15:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%
Nem éppen templomba való, szerintem túl "k-s", túl hivalkodó.
2012. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Templomba?
2012. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
imááádom főleg a tamaris-féle piri magassarkúkat, de absz nem templomba való, ne haragudj.
2012. jan. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon csinos a piros magassarkú. Nekem van piros cipőm, és imádom - úgy hordom általában, ahogy te is írtad, feketével, piros kiegészítőkkel (bár én mondjuk alapból sötét ruhákat hordok).

Bár igaz, ami igaz, ez az összeállítás nem templomba való.

2012. jan. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Miért nem templomba való?
2012. jan. 26. 15:38
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kevésbé megmagyarázható dolog. Vannak bizonyos íratlan szabályok, ezeket "érezni" kell, sajnos ezek szerint Te nem érzed...egyszerűen csak hallgass ránk. A piros magassarkú nem oda való,és kész.
2012. jan. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Hát véleményem szerint lehet felvenni piros magassarkút templomba. Az egyik volt osztálytársam is piros szandált vett fel a templomba piros blúzzal és sötétkék szoknyával.
2012. jan. 26. 15:43
 8/20 anonim ***** válasza:
Mert sajnos az emberek többsége még manapság is a k*rvákhoz köti a piros magassarkút :S
2012. jan. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 tetris ***** válasza:
100%
Fekete neccharisnyával,feszülős bőrminiben, és még talán korbáccsal lenne a leghatásosabb a belépőd a templomba.
2012. jan. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
23%
Eleve a piros szín gyakran valamilyen erotikus tartalomra utal, hát még ha az magassarkú! Utcára nem venné fel kicsit is erkölcsös ember, hát még templomba!
2012. jan. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!