Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyibe kerul egy Kangoo...

Mennyibe kerul egy Kangoo cipő? Lent bôvebben.

Figyelt kérdés
Nem a legolcsóbb de ne is a legdrágább árakat mondjátok.Esetleg valaki nem -e tudja milyen uzletekben lehet venni Gyôr kôrnyékén?
2009. máj. 31. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Apukám könyvelő, és könyvel egy fitness cuccokat gyártó cégnek. A cipő tavaly nyáron, még válság előtt került 55 ezer forintba náluk. Most már nyilván drágább. Bizonyos időközönként szervizbe kell vinni, ami amúgy is egy halom pénz. Én is szerettem volna egy ilyen cipőt, de hát meggondoltam magam. :)
2009. máj. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kôszi!Esetleg nem tudtok olyan internetes oldalakat ahol lehet rendelni?
2009. máj. 31. 16:34
 3/4 anonim válasza:
24%
ne akarj venni, mer szervízelni kell havonta..kopik az alkatrész és havonta cserélni kell...ez plusz 20 ezerFt..havonta..:S
2009. szept. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok! A Kangoo cipőt hivatalosan az országban a KCH Company Kft. forgalmazza, a legtöbb kangoo -s tőlük vásárol és garanciát is ők vállalnak. a cipő náluk is 60.000 Ft, de szoktak lenni kedvezmények is. Ha odafigyelsz, hogy a súlyodnak megfelelő erősségű talpat válaszd és a rugós gumit időben cseréld akkor csak nagyon ritkán kell szervizelni, ami leginkább a gumi cseréjét jelenti majd, az 5000-7000 Ft között van. Remélem segítettem!
2009. dec. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!