Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyáron esküvőre vagyok hivatal...

Nyáron esküvőre vagyok hivatalos, de nem tudom, hogy milyen ruhát válasszak?

Figyelt kérdés

Talán valami koktélruhára gondoltam,de semmiképpen sem olyanra amiben ,,15évesribancnak" nézek ki,hanem valami visszafogottabb,elegánsabb darabra,de tanácstalan vagyok.

Köszönöm a válaszokat!

15L


2012. febr. 4. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
ne feketét, ne fehéret, ne pirosat. én a kedvenc denevérujjú mahagóni ruhámat venném fel..ezt így elég nehéz ám,elképzelésed sincs?
2012. febr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Linkelek párat, nem mondom, hogy pont ugyanilyet, de szerintem hasonlók jók lehetnek, bár a test alkatoddal sem vagyok tisztában... :)

Ruhák:

[link]

[link]

[link]

Cipő:

[link]

2012. febr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

milyen árkategóriára gondolsz?

viszonylag drágábbak közül ott van mondjuk a zara [link]

de a közép-közép kategóriából mondjuk.. stradivarius

[link] vagy

[link]

vagy h&m

[link]

de ha nem riadsz vissza a netes rendeléstől mindenképp nézz szét a new look, vagy a topshop weboldalán.. azokat nem linkelem ki egyesével, mert rengeteg gyönyörű ruha van ott :) jó keresgélést :D 16/l

2012. febr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!