Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melltartó kérdés?

Melltartó kérdés?

Figyelt kérdés
Annyira zavar,hogy a suliban a fiúk a barátnőimnek mindig a melltartó kapcsolójukat húzgálják,azzal piszkálják őket,és amikor nálam keresik nem találják..olyan szar érzés.. :( mit lehet tenni? igaz hogy kicsit kicsi a mellem,de nem annyira a barátnőim viszont meg rohadt nagyok 8-os helyett 12-esekre hasonlítanak..én még kis kicsi izé vagyok...melltartót még nem hordok,mert fölöslegesnek tartom,meg anyukám szerint sem lenne jó..de mégis mit lehetne tenni? mindennel megvagyok elégedve..csak a mellemmel nem.. :(
2012. febr. 4. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Most komolyan mit vársz, hogy mit mondjunk.. ha a mellméreted még nem akkora, hogy hordj melltartót, meg te sem szeretnél, akkor szerinted milyen megoldás lehet?? A fiúkon nem tudsz változtani, se azon, hogy az osztálytársaid érettebbek.

Megoldás: Fogadd el!!

2012. febr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még ha nem is olyan nagy a melled, sportmelltartót szerintem már hordhatnál, másnem tesi órán.
2012. febr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mi a különbség a sportmelltartó és a top között?
2012. febr. 4. 17:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előbbinek általában van kapcsa,és formál is. Az utóbbi inkább csak a helyén tart, és trikó formájú.
2012. febr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!