Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kicserélik majd a Deicmann-ban...

Kicserélik majd a Deicmann-ban ezt a táskát?

Figyelt kérdés

Itt gyakorin is elég sok jó tapasztalatot olvastam róluk (cipő ügyben), bár gyakran vásárolom náluk, még nem volt gond egyik termékkel sem. Most azonban vettem egy velúrbőr-szerű tevebarna táskát és elkopott. De olyan módon, hogy olyan, mintha sáros lenne. Először ezt is hittem, aztán most kimostam, de nem jött ki.

Egyébként november végén vásároltam.


Válaszaitokat előre is köszönöm.


2012. febr. 5. 08:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha meg van a blokkod egy próbát megér,de ezt biztosra nem mondanám.
2012. febr. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Megvan, mindig mindent elteszek, meg kímélek is. Ezért akasztott ki, h egy 3.900 Ft-os táska eddig tart. Nem azt mondom, h annyira drága, de nem 1-2 hónapra vesz az ember táskát.
2012. febr. 5. 18:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Vidd vissza, a múltkor láttam előttem egy ugyanilyen problémával csizmát vittek vissza, nagyon csúnya volt, szó nélkül visszafizették az árát. Biztos hogy van gari a táskára is.
2012. febr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Sikerült?

2012. febr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Még nem jutottam el. egyszerűen minden napom egy kész káosz. De a jövő héten elviszem. Majd beszámolok!
2012. febr. 16. 15:58
 6/11 A kérdező kommentje:

Tegnap vettem (volna) vissza az üzletbe a táskát.

Nem vették vissza. viszont nem különösen ezzel volt bajom, hanem az eljárással. Azt mondták, h hát igen, sajnos ez ez ilyen "sz.r" anyagból készült táska. Érdekes, amikor megveszem, akkor ez a legcsodálatosabb táska a világon, nem?

Megmondtam nekik a véleményemet, amit én is tudok, hogy semmit nem érek vele, de legalább ezt megtehettem, ha többet nem is.


Azért a biztonság kedvéért másikban is megpróbáltam, nem sikerült...

2012. febr. 22. 15:48
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez igen, hát ez meglep a Deichmanntól,és tényleg gusztustalan ez az eljárás,én tavaly találkoztam ilyennel, mikor alig egy hét után visszavittem egy vadiúj telefont, és közölték, hogy igen tudják ez szériahibás:(

sajnálom!

2012. febr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Márpedig jogod van (!!!) visszavinni, és megjavíttatniuk!

Ne add fel, ez törvénybe van iktatva!

Szerencsére a fogyasztóvédelem ismeri a mai gyártók trükkjeit, és az eladók könnyen kihasználják a vásárlók hiszékenységét.

Nézz utána, megvan rá pontosan a törvény, főként ha rendeltetésszerűen használtad (márpedig így van) akkor igenis van garancia!

(Méghozzá hosszabb idő mint azt gondolnád!!!!)


Szóval ne add fel, élj a jogaiddal, és sok sikert!

2012. febr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nézegettem a jogszabályokat és ott kezdődik, hogy minimum egy jegyzőkönyvet fel kellett volna venni a panaszomról. Erről persze ott szó sem esett, sőt.


Úgyhogy felküldtem a fogyasztóvédelemhez, leírtam pontosan a gondomat, mellékeltem a vásárlói tájékoztatót (ami egyébként csak cipőre vonatkozik) és a blokkot.


Majd írok a fejleményekről, ha érkezik válasz.

2012. febr. 28. 19:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Na igy vegyunk valamit. :) En hetvegen Media Marktba jartam igy. Autos radiot vettunk es egy funkcioja nem mukodott. Masnap mar nem is vilagitott a radio. Es nem akartak kicserelni meg kifizetni se. Meg mutassuk a szamlat h a szerelo beszerelte.... Mondtuk h akkor hivja idr a fonoket...aztan vegul is kifizettek az arat....-.-
2012. márc. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!