Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » FIÚK, mit gondoltok a PUSH-UP...

FIÚK, mit gondoltok a PUSH-UP melltartóról?

Figyelt kérdés
nekem (még) nagyon kicsi mellem van, de persze ha push-up melltartót hordanék, kb 3-szor nagyobbnak tűnne.. De sokat hallottam arról, hogy a fiúknak, férfiakank óriási csalódást okoz..

2012. febr. 6. 21:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, csalódást okoz nekik, neked viszont önbvizalmat ad, hogy nagyobb a melled.
2012. febr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igen, tényleg önbizalmat ad.. akkor most hordjak vagy ne?.. nem mintha ezt nektek kéne eldönteni.. lányok, ti hordtok?
2012. febr. 6. 21:26
 3/13 anonim ***** válasza:
Hordd bátran, már hozzá vagyunk szokva ezekhez a dolgokhoz.
2012. febr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én hordok mert nagyon szep dekoltazst csinal . De nincs miatta lelkiismeret furdallàsom mert am se kell szegyenkeznem...21L
2012. febr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

én hordok

barátom tudja mekkora, ígyis úgyis :P

2012. febr. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
olyan, mint a chipses zacskó...
2012. febr. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nos, a fiúk többsége csak és kizárólag melltartóban fogja látni a melleidet-optimális esetben.Az a néhány pedig a ki lesz szerencsés a tényleges állapotot szemügyre venni, annak pedig hidd el nem az lesz a lényeg.:)))

Naná, hogy vedd fel!

2012. febr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont, 100%-ig így gondolom én is:-)
2012. febr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is így gondolom ahogy előttem írták. Neked önbizalmat ad, hogy nagyobb benne a melled. Ha egy pasinak a melled miatt kellesz az már rég rossz. A barátod nyilván nem ez fogja érdekelni ha odáig juttok hogy lásson melltartó nélkül.
2012. febr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :))
2012. febr. 8. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!