Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok az láthatatlan...

Mit gondoltok az láthatatlan melltartóról?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


ezekre gondolok

Mi a tapasztalatotok? Mennyi ideig marad fent, nektek milyen van, honnan vettétek?


2011. aug. 31. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fizikai képtelenség ez a melltartó. Egy dolgot tud, a mell két külső oldalát kicsit összehúzza. De ha megnézed, az első képen is rendesen lóg benne a nő melle, szó nincs itt push upról. Akkor már egyszerűbb leragasztani a mellbimbót, ugyanaz a hatás.
2011. aug. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem győzött meg, nekem nem kéne max kipróbálnám 1x .
2011. aug. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
én azért lettem kíváncsi rá, mert nem tudtam, hogy a sok vékony lánynak csőtopban, hogy van olyan nagy melle :D
2011. aug. 31. 20:20
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van ilyen. A szalagavatómra vettem, mert pánt nélküli ruhám volt, és nem akartam, hogy átlátszódjon a mellbimbóm:)

Egyébként felnyomni nem lehet vele a melleket, de összehúzni igen. Szóval egy kivágott felsőhöz azért szép dekoltázst tud csinálni:)

De nekem azért kicsit furi volt. Nem esett le, de mindig féltem, nehogy lepotyogjon rólam:D

Egyébként egy esküvői ruhaszalonban vettem, már nem emlékszem, hogy mennyibe került.

2011. aug. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csőtop alá sima pánt nélküli szilikonos melltartót is fel tudsz venni. Az sokkal jobban tart, mert a mell alatt körben van pánt és ahhoz képest emeli a mellet. [link]
2011. aug. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm :)


ezt szerintetek milyen melltartóval csinálják?

[link]


nekem van push-up om, de mégsem nyomja ilyen fel

2011. aug. 31. 22:25
 7/10 anonim ***** válasza:

A ruha ilyen. az egész felső része szerintem ilyen merev cucc. És úgy van kialakítva, hogy így fenntartja a melleket. egyébként iszonyatosan idétlenül néz ki így szerintem.

Vagy szilikon...nem emlékszem, hogy Carrynek ekkora melle lett voln:d

2011. aug. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Láthatatlan melltartóm nekem is volt, de olyan tyúkmelleket csinált az egyébként is kis melleimből (A-s), hogy rosszabb lett mint előtte.
2011. szept. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ehhez fűző kell, az gyönyörűen felnyomja a mellet. Jobb ruhák eleve fűzősek, de lehet kapni ruha alá való fűzőt, illetve "félfűzőt", ami csak derékig ér (addig muszáj, mert ott tud támaszkodni, ahol elkezd szélesedni a csípő), az is szépen felnyomja a melleket, főleg ha jól kipárnázod.

De persze egy ilyen egy kisebb vagyonba kerül :)

2011. szept. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

csak kíváncsi voltam, hogy hogyan csinálják, de szerintem is szebb a "sima" dekolázs

2011. szept. 1. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!