Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy kis közvélemény kutatás a...

Egy kis közvélemény kutatás a divatról, szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerintetek a divatvilágban normális, szép, egyedi, ötletes, különleges (a normál ész határain belül) ruhákkal is lehet érvényesülni? Vagy csak azokkal amiket a nagy divat cégek terveznek (lásd: divatbemutatók...-,-) amit szinte senki nem húzna fel. Mit gondoltok :)?
2012. febr. 9. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A divatbemutatóknak nem az a lényege, hogy bárki is felhúzza. Van, amiben látom a művészit, ötleteset, de a 90%-ban én sem. Na mindegy. Szóval a divatbemutatós ruhák nem arra valók, hogy bárki is hordja őket:)

A kérdés második feléhez: természetesen igen. Látsz ilyen ruhákat a boltokban is, nem? Márpedig azok a boltok, ahol a legtöbb ember vásárol, ugyanúgy benne vannak a divatbemutatók világában is. CSak az két külön dolog, amit az üzletbe, hordásra terveznek, tömeggyártásra, meg az, amit a kifutóra bohóckodásnak.

2012. febr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
A divat egy szar.
2012. febr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
A divat jó! :D
2012. febr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, azoknak, akiknek a külső a fontos.
2012. febr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kinek NEM fontos a külső? Mert aki azt állítja, hogy neki nem, az hazudik :)
2012. febr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A divat szerintem is fontos!! :D


Csak azt nem értem hogy mi a franc értelme van olyan ruhákat tervezni amit max lady gyagya húzna fel?! :D

2012. febr. 9. 20:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Van, akik azt hívják "művészetnek" :D Szerintem sincs értelme annak :)
2012. febr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!