Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miben jobb az ujjatlan kesztyű...

Miben jobb az ujjatlan kesztyű az ujjasnál, illetve miben nem?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
ez komoly kérdés?
2012. febr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Az ujjatlanban tudsz fogni, viszont lefagynak az ujjaid. Az ujjasban nem fázol, de nehezebb benne apró dolgokat fogni, táskában keresgélni...stb. Ha egy mód van rá, ilyen időben sztem az ujjasat válaszd.
2012. febr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Annyit kérdeznék még, hogy jobb, nem ilyen hideg időben származik belőle valami előny (ujjatlan kesztyű kontra fedetlen kéz), vagy csak azért ilyen felkapott mert manapság ez a "menő"?
2012. febr. 9. 20:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Ember! -20 fokban nekem ujjatlan kesztyűben lefagynak az ujjaim és 5 perc után mozgatni se bírom.
2012. febr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
azért lettem lepontozva, mert a kérdező nem tud gondolkodni? tegye már fel a kezét, aki szerint ennek a kérdésnek van értelme:D najó am. sz-rok a pontozásra, de az együgyűség felháborít.
2012. febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha újjatlan alatt a partykesztűregondolsz...az divat, nem tél ellen találták ki...
2012. febr. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tortillavadász válasza:

Az ujjatlan kesztyűből létezik sapkás változat is. Nem tudom, hogy miért lenne menő, de az tény, hogy például az utcai árusok, és azok, akiknek az üzlethelyiségben praktikusan nincs fűtés (zöldséges) biztos, hogy megesküsznek az ujjatlan kesztyűre. Próbáljatok meg ötujjas vagy egyujjas kesztyűben dolgozni órákon át.


A magam részéről azért választom az ujjatlan kesztyűt, amit egy kis leffegő sapkaszerűséggel egyujjassá lehet alakítani, mert nem fázik benne az ujjam, de ha valamit szeretnék, pl. aprópénzt elővenni, vagy a bérletemet, akkor hátrahajtom a sapit rajta és kényelmesen veszek elő bármit. Ha ugyanezt kesztyűben szeretném, egyrészt az ötujjast nem bírom, mert csikorog a körmömön (nem műkarom, sima anyukás, festetlen, ujjvégig érő), amit utálok. Egyujjasban pedig képtelenség lenne.


Ha leveszed a kesztyűt, akkor meg pillanatok alatt kihűl. Szóval szerintem sokkal kényelmesebb, mint a hagyományos változatok.

2012. febr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!