Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a jobb kesztyű?

Melyik a jobb kesztyű?

Figyelt kérdés
A Corsoban láttam Kaposváron az egyik üzletben,asszem a Takkoban egy téli anyagból készült hosszú ujjatlan kesztyűt.Nagyon tetszik,mégsincs semmi értelme,mert lefagynának télen az ujjaim,de mégis ujjatlant szeretnék,mert menő!:P Van egy sima,rövid,bőrből készült ujjatlan,de az meg drága.Mit tegyek?
2009. szept. 14. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Van olyan is ami ujjatlan, de van egy kis rész rávarrva, amit ráhúzhatsz az ujjaidra ha nagyon hideg van, és olyankor úgy néz ki mintha kétujjas kesztyű lenne rajtad. Nekem ilyan volt tavaly télen, és imádtam, meg praktikus is, ujjatlan kesztyűben ugyanis sokkal könnyebb fogni, sms-t írni, stb.. de mégsem fagy le az ujjad a nagy zimankóban mert egyszerűen rájuk húzaod a kis "kapusznit".
2009. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,azt is láttam,de téged nem zavar az a nagy bumszli?:P
2009. szept. 14. 21:49
 3/6 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül amúgy egy ilyen ujjatlan bőr kesztyű?
2009. szept. 14. 21:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem nem zavart, rá lehetett gombolni a kézfejem felöli oldalra, és nem fityegett vagy ilyesmi, és nem volt annyira bumszli :). Szóval én szerettem. És előtte volt sima ujj nélküli kesztyűm is, de azt én max 0 fokig bírtam hordani ujjlefagyás nélkül... :)
2009. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 5000ftért vettem Egerben az Agria parkban.
2009. szept. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én meg biciklis kesztyűt hordok újjatlant ténleg jobb mint a újjas:)
2010. márc. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!