Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » FONTOS! Megfelelő lenne a...

FONTOS! Megfelelő lenne a szalagavatós ruhám?

Figyelt kérdés

Gimnáziumi szalagavató egyik főrendezője vagyok...kilencedikesen, dök. elnökségemből kifolyólag. :) A szalagavató ma lesz, és hát most nem tudom...van egy rohadt jó szoknyám xD...direkt erre az alkalomra vettem, bár akkor még nem tudtam, hogy rendező leszek. Az egészben az a "baj", hogy attól félek, hogy rendezőhöz "túl csinos" lenne, ráadásul 10cm-es magassarkúval venném föl.:$ Amit megjegyeznék, hogy az egyik legkényelmesebb viseletemnek számít.:D Szóval ebből nem lenne baj, csak félek, hogy "megszólnának", hogy ugye segítő-rendező vagyok, és akkor így "kicsipek"...szóval értitek.:D Ettől félek, de én hosszú fekete gatyában, meg ingben nem érezném jól magamat, lapos talpú cipőm pedig nincsen olyan ami illene a ruhához, meg hát nem szeretek ilyen "trampli" lenni. Szóval illene az öltözékem ilyen alkalomhoz, vagy "cikinek" számítana???

Válaszokat előre is köszönöm. :)


2012. febr. 10. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem számítana cikinek. Nyugodtan vedd fel, bár 15 évesen a 10 centis magassarkú túlzás szerintem. Persze egy alkalomtól nem dől össze a világ, jó szórakozást!
2012. febr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szines felsőt vegyél hozzá,és akkor nem tűnik túl elgánsnak.:D
2012. febr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Link a szoknyát és a cipőt.
2012. febr. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont fehér blúzzal lenne jó, mert rendezőként igenis legyél elegáns. Nálunk a rendezők mindig öltöny-nyakkendőben ill. csinos elegáns ruhában vannak. Bár nem tudom, a ti sulitokban mi a szokás.
2012. szept. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!