Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg ennyire gáz, ha...

Tényleg ennyire gáz, ha valakinek 36 fölötti a mérete?

Figyelt kérdés

Hozzá nem értöknek leszögezem, KONFEKCIÓ...

(Nem farmer, nem egyéb...)


Söt, már a 36-osok is rinyálnak, hogy mennyivel jobb lenne az életük, ha 34-es ruhát hordhatnának.


Én 38-as (néha rosszabb esetben 40-es) vagyok, farmer 29.

2 évvel ezelött 44-es ruhákat hordtam, 32-33 farmerrel.

Nehezen találtam magamra ruhát, de most nincsenek ilyen problémáim, van minden a méretemben.

(Talán ezért tudom értékelni, ami másnak már tragédia lenne.)


Szóval ha benne van a nevében "S", azaz Small, vagy "M", ami Medium, akkor miért van az állandó nyavalygás, hogy az milyen rohadt nagy, és az Extra-extra Small (32/xxs) sokkal jobban hangzik?

Akkor mit szóljon, akinek tényleg nagy (42 fölötti) méret kell?



2012. febr. 17. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Akkor én mit szóljak az L, XL-hez, mert magas vagyok? :D:D:D
2012. febr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Na ez az... Vannak megváltoztathatatlan dolgok, magasság, alapból nagy mell/ széles medence, aki ha betegesen sovány lenne sem férne bele ezekbe a méretekbe.

De ezt nem fogják fel sokan...

2012. febr. 17. 09:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, például engem mindenki 60 kilónak néz, miközben 80 vagyok, csak magas vagyok, széles a csípőm :D. Sokakat meg csak a számok érdeklik -.-'
2012. febr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nadrág tökéletes rám mérete x... elmentem másik boltba nézem az xet hát ez tuti kicsi rám.. végü az x+16 os nadrág volt jó rám... ennyit a méretezésről... karcsusitott bluzból meg a 4xl-es se volt jó, mert hátul hátizsák volt, a mellemnél meg nem tudtam begombolni... ennyit a méretezésről... an amiből L-st hordok van amiből XL-est, de van olyan amikor csak az XXLes méret jó abból a fazonból
2012. febr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szerettem volna én is venni olyan blúzt, ami mell alatt fekete, merevítös mint a füzö, fent meg mintás, és oldalt zipzáros csak, de csak mell alatt.

Az XXL-t sem tudtam felvenni, mert nem lehet kinyitni. Pedig belefértem volna az M/L-be is... Nem tudom, hogy talàlták az ki.


Csak nem értem, miért sírnak sokan 36-os méret miatt... Mikor elvileg az az S-es...

2012. febr. 17. 10:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Elmondom, hogy én miért "sírok".


163 centi vagyok, egy magas lány csontozatilag szélesebb nálam, emiatt hiába néz ki arányosnak mondjuk a 40-es mérettel, én ha ugyanolyan vastag lennék, szörnyen állna. 70 kilósan hordtam M-es felsőket és 29-es nadrágot, pedig kövér voltam. Olyan 62 kiló körül már jó volt rám a 36-os méret, de még mindig nem volt jó az alakom, ugyan még nem értem el, de legjobban 55 kilósan nézek ki, az nálam meg 34-es nadrágot és xs-es felsőt jelent és még mindig nem leszek sovány. 32-es nadrág sosem jönne rám a csípőm miatt, de az se számít, hogy egy 170 centis lánynak a 36-os nadrággal milyen jó alakja van, mert nekem a 36-osban a többi részemhez képest vastag a combom és nagy a fenekem.

2012. febr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem bőven nem 36-os a méretem, inkább 38-40-es. Persze, nem kellemes ez akkor, amikor minden 2. lány irtó vékony és a legkisebb naci is lötyög rajtuk, de ez van. Persze nem lustulok meg zabálok egész nap, de tipikusan az az ember vagyok, akin egy pohár víz is meglátszik. Viszont amikor meglehetősen vékony voltam, jó 10-15 kilóval könnyebbként, kiálló medencecsontokkal, akkor sem hordtam 29-nél kisebb farmert, sajnos akkora fenekem van, hogy külön irányítószámot kapott.

Persze nem bánnám, ha sikeres lenne a 100. fogyókúrám (miért nehezebb ezt betartani, mint leszokni a cigiről?!), kiegyeznék azzal, ha karcsúbb lennék, mondjuk 36-38-as méretű.

2012. febr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem 36-38-as a méretem, meg vagyok vele elégedve, mindig találok magamra ruhát, ha meg nem, azt azért, mert gyakran a kis méretek fogynak el először, és mire én megtalálom, már csak XL-esek vannak. :D

Amúgy én nem akarok kisebb méretet, 170 cm vagyok, nadrágból 38 kell, mert hosszú a lábam és széles a csípőcsontom, felül jó a 36os, de szívesen elcserélném nagyobb mellekre és 38as méretre, de hát ez van, remélem még megnő. :D Szóval elégedett vagyok, karcsúnak számítok, XS-es az nagyon alacsony, kislányos alkatú ismerősöm hord, aki magas, ne akarjon kis méretet, hiába sovány - ilyen ismerősöm is van, sokszor L-es ruhát is hord, pedig kiáll minden csontja, de mit csináljon ha a kisebb nadrág nem elég hosszú neki, erre meg felvesz egy övet és kész. :)

2012. febr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!