Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen fürdőruhában néz ki a...

Milyen fürdőruhában néz ki a legjobban egy fiú?

Figyelt kérdés

11éve versenyszerűen úszok, ezért a praktikusság jegyében eddig mindig fecskét hordtam. Idén nyáron szeretnék strandra is menni, csak kérdés hogy miben. Én szeretek kicsit eltérni a megszokottól, ezért strandon is inkább a fecskét preferálnám. Kinéztem pár darabot, ami nekem tetszene.



[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ha szerintetek gáz, vagy van jobb ötletetek, kérlek írjátok meg!

17/f

17/f


2012. febr. 17. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Minek egyáltalán gatya neked? Ráhúzol egy zoknti vagy gumikeszytűt.
2012. febr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig szerintem a hosszabb fajta sokkal szexibb, persze, ha olyan test is van hozzá. :) A fecskéktől pedig frászt kapok, számomra visszataszító. :S

16/L

2012. febr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2012. febr. 17. 17:25
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Hosszú bermudában vagánykodó kis fattyak? Jó sok IQ-d lehet. Azok legalább néznek ki valahogyan. A lányok többsége szerint meg a fecske a gáz. Nos? Ezzel nem eltérsz a megszokottól hanem kiröhögnek de ahogy gondolod. Én a hawaii virágmintás térdig érő rövidgatyás fürdőszettet preferálom. Tavaly minden fiúismerősömnek azt hoztam.
2012. febr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem jön be a fecske, de a lényeg, hogy te jól érezd benne magad.

De van középút is: vannak olyan fürdőnadrágok, amik nem érnek a térdedig, hanem csak mondjuk combközépig.


[link]


Vagy pl itt a harmadik:

[link]

2012. febr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ezt ajánlom, nekem ez tetszik.

[link]

2012. febr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!