Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Holnap suliba mit vegyek fel?...

Holnap suliba mit vegyek fel? Rövid nadrágot, mini szoknyát vagy sima farmert? és mit vegyek felűre? A hajam vasalja, kössem össze vagy hullámosítsam be? Jah és a cipő?

Figyelt kérdés
Csak azért akarok szuperül kinézni, mert suliba talizok a kiszemeltemmel(sajnos az ex-ekel is) de szeretnék minél szebb lenni, csak egy-két ötlet kéne, h mit mivel, szín tippek is jöhetnek... köszikeee
2009. jún. 4. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

szerintem szoknyát vegyél, valami csini toppal a hajad göndöritsd be, egy pici sminket tegyél fel és cipőből pedig ami kényelmes

szinösszeállitás: háát attól függ milyened van:D most az élénk szinek divatosak pl: piros vagy sárga

2009. jún. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Szia!

Szerintem mindenképp engedd ki a hajad! A pasik imádják! :)

A szoknya jó ötlet balett cipővel és egy csinos felsővel, vagy blúzzal.

Vagy: Magassarkú és feszes farmer, hozzá csinos felső!

Pasztell, vagy élénk színek!

20/L

2009. jún. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Hidd el, ha valakinek tetszel, akkor extra sexi ruci nélkül is. Tehát adnék neked tippet: farmernadrág, magassarkú/balerina, pánt nélküli top, és enyhén hullámosított haj.

Sminknek: rózsaszín pirosító /attól üde lesz a pofid:)/, szempillaspirál, és rózsaszín szájfény, ami inkább kiemeli a szád színét, vagyis ne legyen feltűnő pink!

Ezek az én tanáűcsaim :)

2009. jún. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi mindenkink, nagyon kedvesek vagytok és jók az ötletek:) és télleg jó ötletek
2009. jún. 4. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!