Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Trendinek vagy különcnek jobb...

Trendinek vagy különcnek jobb lenni?

Figyelt kérdés
Mármint ki-ki mit tart jobbnak? A trendi az besimul, követi a "fősodor"-t ez egyfelől biztonságérzetet adhat, hiszen nehéz vele mellétrafálni, másfelől pedig besimul, a saját egyéniségét talán kicsit hátrább helyezi a trendiséggel szemben. A különc ellenben kitűnik a nagy szürke tömegből, ha jól eltalálja, még pozitív dolognak is elsülhet, ha túlzásokba esik nyilván nevetségessé is teheti magát. Viszont a különcök ritkán kerülnek ilyen helyzetbe, mert fejlettebb stílusérzékük van, mint a "követőknek". Ki mire "voksol"? (Tekintsünk el természetesen az előírt dress code-októl, vegyük alapul azt az élethelyzetet, hogy mindenki maga dönt az öltözködése felől.) Kor? Nem?
2012. febr. 19. 08:20
 1/9 anonim válasza:
13%
Jó kérdés, én mint 12/l a trendi stilust választom... Nem igazán értem mit értesz ez alatt az egyéni, különc öltözködés alatt. Mondjuk vannak barátnőim.. Akik elég sajátosan öltizőidnek, semmi divatérzékük, de néha ők néznek ki a legjobban,, te hány éves vagy ?? És milyen nemü??
2012. febr. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig egyedien öltöztem,nem szeretek beolvadni az emberek közé.Ennek ellenére sokan utánoznak az osztálytársaim közül,hasonló cuccokat vesznek mint én,és ezt nem nagyképűségből mondom...:)
2012. febr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen egyedinek(én nem a különc szót használnám, mert ez negatív jelentéstartalomra utal, az pedig, hogy valaki ki akar tűnni a szürke tömegből rendkívül dicséretes dolog).

Az a fura egyébként, hogy manapság olyan dolgok számítanak egyedinek, melyek a régi szép időkben teljesen általánosak voltak(pl. az, hogy egy nő szoknyát hord).

2012. febr. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, mindenki öltözzön az egyéniségének megfelelően, azt vegyen fel, amiben jól érzi magát. Amúgy a "divatos" ruhákat is lehet úgy kombinálni, hogy egyéniség legyél...
2012. febr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én önmagam szeretek lenni a legjobban. Azt veszem meg, ami tetszik, így akad a ruhatáramban többféle stílusú ruha is, "különc" is, meg "tömeg" is. De jól érzem magam, és rengeteg pozitív visszajelzést kapok az öltözködésemmel kapcsolatban.

19L

2012. febr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Különcnek, azaz egyedinek jobb. Miért öltöznék úgy, mint mindenki más? Abban semmi egyediség nincs. Az egyéni stílusba is bele lehet vinni néha trendi darabokat.
2012. febr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a trendekbe mindig bele viszem a saját stílusom .Szóval hétköznapi is de egyedi is
2012. febr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát jó esetben az a trendi, hogy nem csak azt hordod, ami rádesik a plázában, hanem válogatsz.


Belesimul a fősodorba = szürke kisegér

Kreatívan kombinálja a divatos elemeket, divatot teremt = trendi

Különc = nem érdekli a divat, teljesen egyedi dolgokat hord


Én valahol a trendi és a különc között szeretek lenni, büszke vagyok az egyéniségemre, de nem mindig van kedvem vagy pénzem vagy időm valami újjal előrukkolni.


21/N

2012. febr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb a szürke kis egér, legyen az lila gatyás, vagy szürke.

Aztán jönnek a trendik, akik követik a a divatot, és jól is néznek ki. Van aki már olyannyira ragaszkodik a divathoz, hogy ugyan jól néz ki, de talán ő már eltűnik a ruhák alatt.

A legkevesebben a különcök vannak, akiknek saját stílusuk van legyen az bármilyen, de ragaszkodnak hozzá.

És azért van egy csomó akik ezek keverékei, mikor milyen napjuk van, úgy öltözködnek.

Szeretem a divatot, és követem is, de van saját stílusom, ami olykor felerősödik, olykor visszahúzódik, van mikor teljesen hétköznapian nézek ki, de van hogy megbámulnak.

De a kérdésre a válasz, hogy különcnek jobb, mert minden ember egyedi, és ezt fejezzük is ki a külsőnkkel.

27/n

2012. febr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!