Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alakformáló harisnya erre...

Alakformáló harisnya erre megfelel?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. A problémám az, hogy összeér a combom, és már sok nadrágom emiatt kopott ott ki. Ezen kívül semmi baj nincs az alakommal 174 cm magas vagyok 58 kg. Kifejezett darázsderék, formás fenék, minden tényleg nagyon szép és jó, csak a combom nem. Intenzíven sportolok, és rengeteg módszerrel próbáltam meg eltüntetni a felső-belső combomról az a kis felesleget, de semmi sem használt.

Ezért arra gondoltam, hogy a nadrágjaim elkopását megelőzzem beszereznék egy alakformáló harisnyát. Mi a véleméneytek? Illetve alakformáló harisnyát lehet egész nap hordani(nem 24 órában, hanem amíg suliban vagyok)


2012. febr. 20. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem neked semmi szükséged nincs erre, a legtöbb exemnél ugyan ott kopott ki a nadrág mint ahol neked is, sőt, nekem is ott szokott kikopni, pedig és pasi vagyok. Van persze olyan akinek annyira vékony a combja, hogy nem érnek össze a combjai sosem, de ez a ritkább. Inkább örülj neki, hogy formás combjaid vannak.
2012. febr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a választ! :)
2012. febr. 23. 08:35
 3/3 anonim ***** válasza:

1 Hét alatt megoldható a problémád.

Csak nem vagyok biztos benne hogy bírnád is.

Napi 20 km gyors séta 1 héten keresztül.

Mindegy hogy izom vagy háj van ott tuti lemegy.

Én hetente egyszer csinálok egy 45 km-es gyors sétát, lassítás, és megállás nélkül, nagyon hatásos.

21 / F

2012. márc. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!