Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg létezik alakformáló...

Tényleg létezik alakformáló harisnya?

Figyelt kérdés

Teleshopban láttam, csak az a gond hogy az egész teleshop egy átverés szerintem... meg ráadásul nagyon drága is.


ez amúgy olyan volt, hogy combtól ért fel egészen a mell alattig, és ruha alá kellett felvenni, azért, hogy szebb legyen az alak.


létezik ilyen más pl fehérneműboltokban is? nem merek rákérdezni, nehogy baromságot mondjak xD


ha vna ilyen, akkor mennyibe kerül kb?


2009. nov. 21. 14:03
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

[link]


ilyenre gondolok... használ ez?


nem sok a feleslegem, és diétázom is, csak hát a pici hurkákat addig is jó lenen elrejteni ha olyan helyre megyek.

2009. nov. 21. 14:05
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Létezik.


A legtöbb fehérneműboltban már kapható.

Jobban jársz ha boltban veszed meg, olcsóbb is meg nincs sok eltérés a 2 között.

4-től kb 6 ezerig van márkától és minőségtől függ. Remélem segítettem. Ja a boltban csak annyit mondasz hogy alakformáló harisnyát szeretnél. Ennyi

2009. nov. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Igen. A belinkelt képen látható alakformáló jó.


Az a lényeg hogy ne szorítson, kényelmes legyen

2009. nov. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Szia, nekem a tv shopos van, most is épp rajtam van, mert vendégeket várunk és csini ruhát kellett felvennem. :) 13 ezer volt a kettő, én nagyon elégedett vagyok vele. De vannak olcsóbbak is fehérneműboltban, azokról nincs tapaszalatom.
2009. nov. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem negatív tapasztalatom van.Szintén topshoposat vettem,és semmit nem ér!Lehet túl nagyot vettem?Bocsi az OFF-ért!
2009. nov. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szeritem nagyot vettél. Én alig tudom magamra gyömöszölni, szinte káromkodok közben, de mikor már fent van, akkor meg a gatyám csúszik le a csípőm alá.. :) Nekem sokat számít. 175 cm vagyok és 77 kg. (szülés után van rajtam 8 kg plusz... )
2009. nov. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, a 3. hozzászóló voltam és most az előbb is én.
2009. nov. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

váó tök jó:)

azt hittem, csak kamu az egész:)


hát a teleshopos az nekem drága meg nem merek rendelni ilyen helyekről:)

de akk majd fehérneműboltban szétnézek:)


köszii

2009. nov. 22. 15:24
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez nem kamu, tényleg igaz...én most vettem turiban, kb 500 Ft volt, annyit megért...mondjuk rövidebb volt, köldöktől combközépig ért

A Király utca 77 szám alatti turiban vettem

Láttam a Pecsa bolhapiacon is, kb 2000 Ft-ért.

2009. nov. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
15:20-as vagyok.Kicseréltem tegnap egy kissebre és hihetetlen de nagyon jó!Bár mire magamrarángatom lejár a nap,de tényleg csökkent a nadrágméretem!40-es 42-es gatyókat hordtam,és most lazán feljön a 38-as!
2009. nov. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!