Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet olyan nadrágokat...

Hol lehet olyan nadrágokat venni, ami rám is jó?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, magas és vékony. Tehát a legtöbb nadrág vagy rettentően bő vagy túl rövid. Farmer vagy valamilyen hasonló kéne.
2012. febr. 20. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik városban? Am lehet interneten is : Vatera, Teszvesz-en!
2012. febr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyíregyházán. Jobban szeretem a saját szememmel megnézni és felpróbálni.
2012. febr. 20. 19:58
 3/4 anonim ***** válasza:
hát igazából nem tudom.. menj, nézelődj a plázában, hátha szerencséd lesz, és kifogsz egy-két jó darabot! mást nem tudok ajánlani..:)
2012. febr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 175cm és 60kg vagyok, ugyanez a gondom évek óta. Férfiben szinte lehetetlen rendes nadrágot találni rám, ezért majdnem mindig női farmerokat veszek. Nőiben viszont mindig találok tök jó gatyákat, méghozzá olyanokat, amiket szinte rám szabtak. Tökéletesen illeszkedik mindenhol, még a hossza is általában pont jó szokott lenni, tehát felaljazni sem kell.

Általában kínaikban szoktam venni őket. Persze ne díszes csajos gatyákra gondolj, hanem szolidabb uniszex fazonúakra. Ezekből nekem általában 27-es méret kell. Ráadásul a női farmerok sztreccses anyagból vannak, ezért sokkal kényelmesebbek, és jobban is állnak.


28F

2012. febr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!