Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ironside vagy Shelly's bakancs...

Ironside vagy Shelly's bakancs jobb napi használatra?

Figyelt kérdés
Mondjuk 3 évszakos viseletre.

2012. febr. 23. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
A shelly's tapasztalataim szerint nem a hosszú élettartamról híres. Mondjuk én meggondolnám ezt a mindennapi használatot is.Jó dolog a rock and roll de amikor belefagy a lábad az acélbetkósba vagy éppen belefő, akkor megfontolandó. Nekem is van 2bakim, de nem hordom őket non-stop,annyira nem pihe-puha lágyság egyik sem és napi 8-10órát lehúzni bennük kifejezetten durva O.O
2012. febr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én Steel hordok két éve 3 évszakban és nincs vele semmi baj.

simán bírok benne több órát (bocsi az offért) amúgy egy csomóan leszólják ezt a fajtát nem értem miért, de sokaktól hallottam, hogy a Shelly's az jó, ezek szerint akkor mégsem?! vagy nem tudom......

de nekem az Ironside szimpatikusabb :)

2012. febr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem is az Ironside tetszik jobban, de nem tudom hol lehet venni személyesen. eddig két boltot láttam de mind 2-ben megszűnt ez a márka. :(

Ha esetleg tudtok mondani boltot megköszönném.

2012. febr. 23. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!