Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol veszitek a legjobb melltar...

Hol veszitek a legjobb melltartókat Budapesten, ami nem túl drága de minőségi?

Figyelt kérdés

2012. febr. 23. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Én C&A-ban és New Yorkerben szoktam. Alapból nem túl drágák, 2-3 ezer Ft közt vannak, de gyakran vannak leárazások is.
2012. febr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak a H&M-ben találok magamra melltartót. Ott viszonylag olcsó is, hülye méretek is vannak és megfelelő a minősége is :)
2012. febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a Tescoban szoktam magamnak melltartót venni. Eléggé olcsóak, általában 2-3000 Ft körül mozognak az áraik. Ahogy én tapasztalom, meglepően jó minőségűek, és elég mutatósak is. Ami nálam még fő szempont, hogy árulnak nagy kosárméreteket is. Ritka, hogy ennyi pénzért találjak magamnak olyan melltartót, amibe bele is férek. :)
2012. febr. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én a skálában(amelyik még létezik). nagyon jók,és olcsóak is :)
2012. febr. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is H&M et ajánlottam volna! A többi cucc elég gagyi, de a melltartók szuperek
2012. ápr. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!