Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mentetek már abban a cipőben...

Mentetek már abban a cipőben cipészhez amit meg akartatok csináltatni?

Figyelt kérdés
Volt már olyan, hogy cipésznél jártál és azt a cipőt kellett megcsináltatni, ami a lábadon volt, Hogyan oldottad meg?

2012. febr. 25. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát elég nagy hülyeség lenne, hacsak nem valami azonnal, a helyszínen javítható hibáról van szó, de azt meg sosem lehet előre tudni...elég amatőr, aki nem visz cserecipőt.
2012. febr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, én mindig így viszem sarkaltatni a cipőimet. Vastag zoknit szoktam felvenni, hogy ne fázzak fel, és megvárom a cipésznél, hogy kész legyen. 10 percnél tovább sose tartott az egész. Volt már, hogy mások furcsán néztek rám, de egyáltalán nem érdekel.
2012. febr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mármint a többi vásárló nézett furán, nem a cipész:)
2012. febr. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

más

én már mentem úgy cipőt venni, hogy a legkényelmetlenebb, hordhatatlan cipóben mentem.


Mondja az eladó: látom, milyen stílusút adjak.

Ne, ne ilyet, ebben azért sántikáltam idáig, hogy nehogy új cipő nélkül menjek haza. Ezt ki is dobom.

(nem vagyok ilyen dobálós, de ez egy örökölt darab volt, amit nem is hordtam, annyira rossz volt)

2012. febr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Barátnőm egyszer bevitte a cipőjét egy cipészhez, nem volt teljesen megtisztítva, de koszosnak, sárosnak nem mondtam volna, csupán poros volt, mivel a szekrényben állt. Leszidta a cipész, nagyon mérges volt, és megkérte, hogy vigye vissza tisztán.

Úgyhogy nem mindegy, hogy melyik helyre viszed így.

Látom már nem túl aktuális a kérdés, de gondoltam megosztom... :):)

2012. márc. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!