Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha egy csaj szemüveges?

Gáz ha egy csaj szemüveges?

Figyelt kérdés

Én 15 éves vagyok, szemüveges.többször szoktam kontaktlencsét viselni,de ha szemcsibe vagyok kellemtlenül érzem magam olyan visszahuzodo vagyok akkor.

vagy nem kellene?


2009. jún. 7. 13:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Válassz megfelelő keretet, ami jól áll, és nem kell visszahúzódni emiatt. :)

Bátran viseld!

2009. jún. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én alig várom, hogy szemüvegem lehessen (egyelőre nincs pénzem rá, nagyon drága, pedig kéne is) mert manapság már nagyon menő keretek vannak!!
2009. jún. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszenek a szemüveges lányok. Egy jó keret kell persze. Szerintem szexi.
2009. jún. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%

Szerintem nem, mert már sokan vannak akik szemüvegesek.

Nekem tetszenek a szemüveges csajok. (a keret a lényeg)

2009. jún. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%

Én sem látok jól, nekem is van szemüvegem, meg kontaktlencsém is. És hogy őszinte leszek, nekem hiába jön mindenki ezzel a "menő keret kell" szöveggel, engem is zavar a szemüveg. Fizikailag (hiszen fölötte, és oldalra nem látok vele), és pszichésen is, én úgy érzem, hogy akadályt képez köztem és a beszédpartnerem között.

De különben semmi alapja nincs az ilyen gondolatoknak, és manapság már senkit nem piszkálnak a szemüveg miatt :)

Ha jó a kereted, és felváltva hordod a kontaktlencsével (tehát nem leszel "fura" szemüveg nélkül), akkor semmi gond nincs vele. Mármint a többiek biztos nem gondolnak rólad semmi olyat, ami esetleg megfordul a fejedben :)


Ja, és egyébként én azt nem akartam soha, hogy annyira hozzám (rám) nőjön a szemüveg, hogy anélkül már hiányosnak érezzenek a többiek :) (Hiszen nálunk az osztályban anno volt egy jópár ilyen gyerek :) )

23/L

2009. jún. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

én is szemüveges vagyok, de valahogy én sosem éreztem ezt :) sőt szerintem nekem nagyon jól áll a szemüveg, szerintem jobban nézek ki szemüvegbe mint anélkül XD am nincs kontaklencsém, de majd kis idő múlva akarok én is :D

am a szemüveg öltöztet :P

2009. jún. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek, aranyosak vagytok:D
2009. jún. 7. 20:52
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz!Én sem látok jól!De én a kontakt lencsére szavazok!
2009. jún. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

A szemüveg jó olyan kis okos külsőt ad, sőt mostnaába divatos is:)


A gátz az ha egy lány csajozza magát és rövidítget hogy Sziácska Mitcsi van új szemcsim...meg hasonlók az gááááz!

2009. aug. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


13 éves lány vagyok és szemüveges eddig sosem éreztem magam emiatt hátrányban. Szeretem, és jól áll, sokan mondták már.

2009. aug. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!