Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mutatnátok olyan cipőket amit...

Mutatnátok olyan cipőket amit feltudok venni egy színházi előadásra is de nyáron egy csini szoknyához is fel lehet venni? Vagyis nem fekete. Magassarkú. Olyan 10cmes sarokkal kb. És nem túl drága. : )

Figyelt kérdés

2012. febr. 28. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom nálad mi számít drágának, de én kb ilyen cipőt képzelnék el magamon színházba. (a szín meg nyilván függ a ruha ill. a kiegészítők színétől)

[link]

[link]

[link]

2012. febr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=MU6qDI_DRc4

nekem ezek tetszenek nagyon nekem is van egy fekete és pontebbe megyek majd színházba és buliba is voltam már :)

2012. febr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

bocsi rosszat linkeltem hugom ült a gépnél XD

[link]

2012. febr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló a 3. kifejezetten tetszik :DD


2. válaszoló az első linkednél kicsit néztem, hogy most mivaan?:DD

De amúgy nagyon tetszik a cipő. Igazából ilyesmire gondoltam. vagy esetleg egy púderszínű vagy halvány rózsaszínre. Mert nem akarok külön venni színházra, előadásokra meg nyárra is:)

2012. febr. 28. 20:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy tetszik. Én csak a fazonra gondoltam, de szerintem biztos van belőle több szín is.

(első válaszoló)

2012. febr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!