Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi az a minimális pár...

Mennyi az a minimális pár cipő, amire az alap ruhatárotokban szükséged van?

Figyelt kérdés
Esetleg kategóriákba sorolva..pl.2 pár sportcipő,lapos szandál.....
2009. jún. 7. 19:30
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!Az én "cipőkészletem" a következőkből áll:3 pár utcai papucs(2 bambusz-,1 pár strand),1 pár otthoni mamusz,1 pár saru, 2 pár sportcipő, 1 pár "átmeneti"magassarkú, 1 pár egybetalpú magas kerekorrú bőrcipő.Valamint egy pár téli csizma.Tudom,hogy kevés,ráadásul egyik-másik elég régi..Fokozatosan be kellene szereznem egy-egy párat típusonként,sajnos nem tudom tovább halogatni..Mégegyszer köszönöm a válaszokat,sokat segítenek!Ja,és megnyugtat,hogy nem vagyok egyedül a majdnem üres cipősszekrénnyemmel:)
2009. jún. 7. 20:16
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
nos, szerintem kb minden színből kéne 1, de amim jelenleg van: 1téli csizma, 1 sportcipő, 1 itthoni papucs, 2 tavaszi cipellő(általában hétköznapokon ezekben járok), 2 pár lapos szandál, egy fekete és 2 fehér magassarkú szandál, egy fekete és egy egy barna zárt magassarkú, egy piros-fehér mintás magassarkú papucs, 1 strandpapucs, 1 kényelmes sportszandál. amúgy mivel csak bőrcipőt veszek ezért nincs pénzem olyan sokra, így többnyire olyan színú darabokat veszek, ami minden színnel mutat, mondjuk feketét vagy fehéret.
2009. jún. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

1 "ujjas" papucs, ithonra

1 9,5 cm sarkú szandál, különleges alkalmakra

1 converse hosszú szárú patika - LAZA stíluskor

1 "dagi" patika, suliba

1 kényelmes cipő - suliba :D - vagy a mgassarkú után :P

1 bekötős csizma, télire

2009. jún. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
nekem mindig egy db van, ami teljesen jó állapotú:D a többi meg úgy elmegy.
2009. jún. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
2 pár sportcipő, 2-3 pár félcipő (fekete, fehér esetleg barna) , 2 csizma télre( 1 alkalmibb, 1 sportosabb) , 1 flip-flop strandra, 1 lapos szandál, 1 magasabb sarkú szandál-szerűség
2009. jún. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
97%
1 bakancsom van már 5 éve, semmi más.
2009. jún. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Ami van: 2 magassarkú barna csizma, kerek orrú, hosszú szárú, egyikbe lehet nadrágot tűrni, másikba nem. Fekete magassarkú lakkcsizma. Lapos lovagló fazonú csizma. Egy lapos bokacsizma, egy superstar mindenesetre, egy sportcipő edzésre, három fekete balett cipő (sportos, elegáns, átlagos), egy virág mintás balettcipő, sportos papucs, házi papucs, kinti papucs, lányos papucs, fekete hegyes orrú magassarkú, fekete kerek orrú magassarkú, barna kerek orrú magassarkú, fehér hegyes orrú magassarkú, törtfehér magassarkú szandál, fekete magassarkú szandál, barna magassarkú papucs, sportos szandál, túrabakancs, két acél betétes bakancs (sima fekete, kékes fekete), két "retro" kb 20 éves magassarkú szandál... Még lehet, hogy van, de ezek jutnak eszembe. Ami szörnyű nincs elég. Egyszerűen még mindig szükségem lenne jó néhányra...
2009. jún. 8. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem üres? Az én "cipősszekrényemhez" képest sok is. Nekem van 2 lapostalpú tavaszi-nyári cipőm, és egy sportcipőm. Őszre-télre 1 csizma és egy vastag magas szárú sportciő.
2009. jún. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

2 pár sportcipő

1 pár bakancs

1 pár strandpapucs

1 pár alkalmi cipő

2009. jún. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
2 utcai sportcipő, 1 magasszárú sportcipő, 1 laposabb talpú utcai csuka, 1 elegánsabb utcai cipő
2009. jún. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!