Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Nektek mennyire fontos,...

Fiúk! Nektek mennyire fontos, hogy a barátnőtök divatos legyen? Ha pedig fontos, akkor milyen stílus számotokra a legmegfelelőbb? Fontos, hogy jól öltözködjön?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 21:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%

abszolút nem érdekel mennyire divatos, csak jól álljon neki a ruha amit felvesz, ennyi

20/F

2012. febr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Szóval neked nem lenne baj, ha mondjuk ezek közül bármelyiket is viselné?


[link]


Nem vagy 'virágminta ellenes'? :) Csak azért kérdezem, mert az én barátom kifejezetten rühelli a virágmintás gönceimet. Én pedig imádom. :/

2012. febr. 28. 22:01
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Én ezt nem egyszer mondtam a barátnőmnek hogy nem számít hogy menyire divatos, meg hogy milyen drága ruhákat viseljen. Én megmondtam neki hogy bármit is vesz fel ugyanúgy szeretni fogom. Amit még mondtam neki hogy azért ha közösségbe megy akkor kulturáltan öltözködjön tehát ne úgy mintha a sarokra menne. Én mondtam neki azt is hogy azt vegye fel ami neki jól áll és csak azt ami tényleg tetszik és az öltözet amit felvesz az tetszen neki, és jól érzi magát benne, és ne utánozzon senkit. 20/F barátnőm 18/L
2012. febr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%

Amit belinkeltél, az a kedvenc női stílusom! Ilyen stílusú barátnőt szeretnék, de még nem találtam sajnos. (a belső is számít, most csak stílus szempontjából mondom)

17/F

2012. febr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%

Ne divatos legyen, hanem adja önmagát! Legyen nőies a megjelenése is(szoknya/ruha).

A belinkelt ruhák valóban gyönyörűek én imádom, ha egy lánynak ilyen a stílusa! Sajnos ez rendkívül ritka manapság!

Szerencsére én is ismerek azért (látásból) egy pár hasonló stílusú lányt az egyetemről.

20/f

2012. febr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%

Ja, és kifejezetten kedvelem a virágmintás női ruhákat!(Persze nem magamon!) :-)

20/f

2012. febr. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%
Az én párom akkor dicséri meg a ruhámat, ha kifejezetten az én stílusom, és úgymond "sugárzok" bennük, tehát jól áll nekem, az én stílusom és látszik rajtam, hogyha lehetne mindig ezt viselném, mert nagyon jól érzem magam bennük. Ő például kifejezzen szereti az általad belinkelt ruhákat rajtam. Ő 24 és 23/L
2012. febr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
70%

Az enyém se szereti a virágmintás ruhákat. De általában az a szöveg, mikor kérdezek tőle valamit, hogy tetszik-e neki, hogy háát, így képről nem, de ha rajtad lenne, lehet hogy tetszene..

Úgyh én is támogatom az ötletet, hogy magadnak vásárolj, ne a barátodnak :P

21L

2012. febr. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nekem elég ilyen 'rock'n'roll' stílusom van. Szeretek kicsit kényelmesebben, feltűnőbben öltözni, gyakran viselek bakancsot is. De mind ezt a jó ízlés határán belül. Bizony jól tud kinézni egy bakancs egy csinos hímzett harisnyával is. :)


Kezdem megtalálni az aranyközéputat.

Át szeretnék térni erre a stílusra, mint amit belinkeltem. Imádom. Imádom, hogy nőies. Persze a magam módján szeretnék rajta alakítani. Majd az anyagi dolog megmondja, hogy meddig mehetek el.


Rendkívül meglepett, hogy a válaszadók között van olyan srác, akinek tetszenek a virágmintás holmik. Az én barátom tényleg ellene van, bár nem mondja, hogy ne vedd fel. Meghát amúgy is felvenném.. ;)

2012. febr. 29. 00:07
 10/22 anonim ***** válasza:

Most megkérdeztem drága párom:


- Téged zavar, ha virág mintás ruha van rajtam?

- Nem.

- Tetszik?

- Aham.

- Biztos?

- Aham.


Mindezt persze kitörő lelkesedéssel :D Igazából tesz rá, hogy mit veszek fel, csak készüljek el időben, ami általában nem sikerül :P

2012. febr. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!