Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék stílust/ruhatárat...

Szeretnék stílust/ruhatárat váltani, hogyan kezdjek neki, segítene valaki?

Figyelt kérdés

Hasonlóan öltözködöm:

[link]

[link]

[link]

[link]


Úgy érzem, hogy ez már túl kihívó, mindenki csak nyaktól lefelé végigmér. Ami persze néha jó az önbizalmamnak, de nem látnak bennem többet, meg ez nem is igazán én vagyok.

Szerintetek hogyan lehetne egy visszafogottabb, de azért nőies, aranyos (nem tudok rá jobb szót:D) stílusum?

Milyen ruhákat/cipőket kellene hordanom, vennem?

Hosszú fekete hajam van, ha ez számít valamit.

Köszönöm előre is:))


2012. febr. 17. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézegess interneten/újságokban/divatlapokban képeket, amelyik megtetszik vágd ki ragaszd fel valahova ahol egyben átlátod az egészet. Gondold át azokból mi állna neked jól és miben éreznéd magad jól. Állíts össze pár szettet. Vagy kövesd egy magyar vagy külföldi sztár/celeb stílusát és abból meríts ötleteket. Esetleg kérd ki egy stylist véleményét :)
2012. febr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is kicsit túl kihívóan, sokat sejtetően öltözöl. Amúgy, ha pesti vagy, szívesen segítenék vásárolni is.
2012. febr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia, igen pesti vagyok:)
2012. febr. 17. 13:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, segítek. Ha máshogy nem, írj rám és nézzünk valamit!:)
2012. febr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz ribis az összhatás ha úgy párosítod a ruháidat hogy kivágott felső + hosszabb szokna/nadrág és fordítva, rövid szoknya/sort + zártabb felső.
2012. febr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az utolsónak nagyon igaza van. Am hány éves vagy? Én ilyen kis virágos,aranyos ruhákat ajánlanékamilyenek a we heart it-es csajokon vannak olyasmiket. Vannak mangoban,bershkában,h&mben meg hasonló helyeken
2012. aug. 15. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!