Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elegáns kosztümhöz milyen...

Elegáns kosztümhöz milyen fazonú lapos talpú (vagy minimális sarkú) cipő illik? Linkeljetek, légyszi!

Figyelt kérdés

Új munkahelyem lesz, amit nagyon sok macskakövön át lehet megközelíteni. Ma voltam ott a maximum 3 centis sarkú csizmámban, és hát elég idiótán festhettem, alig bírtam menni, nem volt kényelmes.


Szeretnék valami lapos sarkú munkábajárós cipőt tavaszra/nyárra. Mivel dress code van, olyan kell, ami elegáns, "üzletasszonyos", illik akár a nadrágkosztümhöz is.


Balerinára gondoltam, de nem igazán tudom, milyen illene az ilyen stílushoz.


Örülnék, ha linkelnétek pár képet, hogy ötleteket merítsek.


Köszi! :)


2012. márc. 1. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Vagy mi lenne,ha magasabb talpú,de nem sarkas cipő lenne?Az macskakövön teljesen járható:)Legalábbis az én tapasztalatom szerint.

Szóval ami egybetalpú...


Szoknyához és nadrághoz tavasszal:

[link]


[link]


[link]


[link]



Nadrághoz:

[link]

2012. márc. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Balerina nem jó. Mivel papírvékony talpúak az is elég fájdalmas tudd lenni. Kikészíti a bokát macskakövön. :/
2012. márc. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!