Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Márciusban még szokták leárazv...

Márciusban még szokták leárazva lenni csizmák a kínaiban? És kb mennyibe kerülnek most?

Figyelt kérdés

Szürke hosszúszarú csizmát szeretnék nem magassarkút.Olyat amit majd télen is tudok majd hordani meg most tavasszal is.

Tudnátok képet linkelni is, és minden kínai üzletben legyen az akárhol ugyan azt lehet kapni?



2012. márc. 2. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
kínai üzletekben sosincsen leárazás mert ott alapból olcsó minden....
2012. márc. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem hagyjad a kínaikat..személyes tapasztalat..én most a Deichman-ban vettem egy teljesen bőr csizmát,bár az nem magas szárú,de olyan,hogy nem ázik át,hogyha belemész az első tócsába..20ezerről volt leárazva 10re..szerintem az egy jó ár egy olyan csizmáért,ami örök élet..felejtsd el a kínaiakat,ha jövő télen is járni akarsz abban,amit most veszel.
2012. márc. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Deichman-ban minden kínai....
2012. márc. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, hogy a 6-7000 Ft-os csizma a kínaiban olcsó lenne... De ott tényleg nincsenek leárazások :S :(
2012. márc. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én megcáfolnám, én vettem a kínaiba tavaly februárban magas szárú telitalpú csizmát elég csinosat 1800 Ft-ért :)

5700-ról volt leértékelve, és csak egy hónapig akartam hogy kibírja ...hát igaz nagy esőben hóban kissé beázott de azért fél évet kibírt!

De én is inkább ajánlom a minőségibb bőrcipőket :) Most biztos találsz leárazva sok butikba, ilyenkor érdemes körbenézni, sokszor bőrt kapsz 7-10 ezerért, ami nagyon jó befektetés!

2012. márc. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!