Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Normális hogy lelkiismeret-fur...

Normális hogy lelkiismeret-furdalásom van amiatt hogy 27-ért vettem cipőt?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon tetszett már egy ideje egy DC cipő, így elhatároztam hogy kerül amibe kerül, veszek egyet. Eddig mindig kompromisszumot kellett kötnöm, mert sose találtam meg az ideális cipőt, ha meg igen, akkor túl drága volt, ezért most először volt olyan hogy tényleg olyan cipőt vettem, amivel abszolút elégedett vagyok. A gáz viszont az hogy ezt nem igazán engedhetném meg magamnak, mivel anya minimálbért keres, mellette dolgozik még, és az egyetemi ösztöndíjam is elég csekély. Mondjuk az is igaz, hogy 15 ezret magamtól tettem össze, amit összespóroltam, a másik rész meg amit nagyszülőktől kaptam. De még így is kicsit rossz érzés... Mellesleg sose járok bulizni, meg nem szórom a pénzt, úgy mint sok egyetemista (tehát nem iszok el 10 ezret egy hétvége alatt stb...). De közben meg jó érzés hogy enyém lehet ez a cipő :S Szerintetek nagyon túlzásba vittem?

2012. márc. 2. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszer mindenkinek az életében kell ilyen.Nyugtasd magad azzal,hogy többet nem veszel ilyen drága cipőt,amíg nem lesz saját kereseted:)És őrizd meg a nyugtáját,illetve a garanciáját mindenképpen!
2012. márc. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

> Szerintetek nagyon túlzásba vittem?

Igen.

2012. márc. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszer megengedheti az ember magának, nem lehet mindig csak spórolni. Én is ilyen vagyok amúgy, múltkor hónapok után költöttem magamra 3ezer forintot, tiszta lelkibeteg voltam, hogy én ezt nem tehetném meg.
2012. márc. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem rég vettem ,egy 20.000 Ft értékű cipőt .Hidd el velem is ez volt ,hogy zavart ,mert nem állunk olyan jól anyagilag ,hogy megengedhettük volna ezt magunknak . De valahogy örülök is neki ,mert van valami értelmes dolgom a ruházatomban . Sajnos én a jogsipénzemből vettem ki amit már hosszú több éve gyűjtögettek ,de megérte. 17/F
2012. márc. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 SlenderMan -okos- válasza:
Szerintem nem. Mármint én olyan 50-es körül szoktam érezni valamit...
2012. márc. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nekem már akkor is lelkiismeret-furdalásom van, ha 10 ezer Ft-ért veszek ruhát, bár én nem tudnék plusz pénzt belefizetni. Szerintem nem baj, hogy megvetted a cipőt, ha ennyire vágytál rá.
2012. márc. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Egyszer élsz és fontos hogy ezt próbáld minél boldogabban tenni..

szerintem anyud is akkor örül ha Téged boldognak tud.


mellesleg most már úgysem segít a lelkifurdalás csak elrontja az örömöd . :)

2013. febr. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!