Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A lent látható adidas cipőről...

A lent látható adidas cipőről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


Mennyire strapabíró? Ha naponta pár kilométert ebben sétálnék (suliba) kb. mennyi ideig bírná? Az elején látom, hogy valamilyen gumis rész van, az nem szakad le könnyen?


2012. márc. 6. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Én szeretem, nekem milyenem van fehérben. Nem jött még le sosem a gumirész, egy cipőt 2-3 évig tudok használni, attól függ mennyire fogom be.
2012. márc. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, akkor most már biztos, hogy ilyet veszek:) Azt megkérdezhetem hogy mennyiért vetted?
2012. márc. 6. 13:33
 3/6 anonim válasza:
Szerintem jol nez ki, es ha eredeti marka, es nem utanzat nem megy tonkre hamar.
2012. márc. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én legutóbb 12ezer körül vettem akciósan [link] itt


és ahogy nézem márc.22-én pont akciósak lesznek :)

2012. márc. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

12 ezer nem is sok érte, ha tényleg strapabíró. Nekem még nem volt "jobb minőségű" cipőm, Deichmannban vettem mindig cipőket, de most már elegem lett hogy 1 hónap után leszakad/kilyukad a talpa.

Ha az adidas cipővel véletlenül történne valami hasonló meghibásodás, kicserélik? Azt hallottam hogy elküldik vizsgálata, aztán pár hét után visszaküldik hogy rendeltetésellenesen volt használva ezért lett baja...

Sajnos nem Budapesten lakom, de ha valaki tudna Győrben hasonló akciókat akkor azt megköszönném:)

2012. márc. 6. 21:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon állat, nekem is van superstarom, irtó kényelmes, jól bírja a strapát, és nem utolsósorban kur*a jól néz ki. Ha ilyen feketét veszel, adnak hozzá fehér fűzőt is, majd fűzd át, és nézd meg, úgy milyen. Ezért a csukáért mindenki irigyelni fog!
2012. márc. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!