Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem akarok tucat lenni, de...

Nem akarok tucat lenni, de félek hogy mit mondanak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek ezek a ruhák, az ilyen öltözködés. De félek hogy mit mondanának. Mit csináljak?

pl. [link]

[link]

[link]

12/L



2012. márc. 7. 21:27
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

[link]

ez is jóó*.*

2012. márc. 7. 21:29
 2/27 anonim ***** válasza:
53%
Hordjad, ha tetszik. És mi van, ha úgy öltözöl, mint más? Nagyon sajnálom azokat az embereket, akik a ruházkodásukkal akarnak kitűnni. Én inkább az egyéniségemet helyezem előtérbe, nem a ruháimat.
2012. márc. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
De a külsőnek kéne tükrözni az egyéniséget:))
2012. márc. 7. 21:31
 4/27 A kérdező kommentje:
Amugy köszi^^
2012. márc. 7. 21:31
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek abszolút tucat ruhák, minden második 12-17 éves ilyeneket hord.
2012. márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
hát ilyet még senkin sem láttam max 1-2 emberen. Mivel nem ez a divat.
2012. márc. 7. 21:38
 7/27 anonim ***** válasza:
73%
Egy kicsit kavarodás van a képek között szerintem. Vagyis el kéne döntened, hogy milyen stílusban szeretnél nyitni. Mert találtam egy csipke felsőt, és a többi pedig lezser, bőfazonú pamut anyag. Az egyik az inkább romantikusan csajos, a másik meg az afféle "old-style girl". Nekem mondjuk tetszenek, de a kavarás miatt egy kicsit bonyolult. Egyébként szerintem meg viseld azt, ami jól esik. Én azt csinálom. Persze, kellett egy kis idő a többieknek, de most már inkább irigyelnek, mintsem, hogy lenéznek.:)
2012. márc. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Mind a három más és más stílus.

Az első képen lévő ruhák nagyon tömegcuccok. A második sem túl egyedi... A harmadik szép, de nem hiszem, hogy 12 éveseknek való. Bocsi.

2012. márc. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Köszi ment a zöld kész:))

Hát igen:D egy kicsit kavaros, de nagyjából ilyen megosztottan öltözködöm, vagyis eddig nem igazán, de akarnák, mert nem tudom eldönteni hogy inkább melyik illik hozzám.:/inkább az a bőpólós típus vagyok, de nemtom...:$

2012. márc. 7. 21:52
 10/27 A kérdező kommentje:
ja és tömegcuccok olyan értelemben h boltokban árulnak, de kevés embernek van ilyen stílusa, meg ahogy hordanák őket.:)
2012. márc. 7. 21:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!