Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem akarok tucat lenni, de...

Nem akarok tucat lenni, de félek hogy mit mondanak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek ezek a ruhák, az ilyen öltözködés. De félek hogy mit mondanának. Mit csináljak?

pl. [link]

[link]

[link]

12/L



2012. márc. 7. 21:27
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek, hordjad csak nyugodtan:)
2012. márc. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik mind!:) persze h minden tucat, mert mindenki ugyanabból válogat. Pont ezért szerintem ne is ragaszkodj egy stílushoz. Csomó macera, meg nem is illik a korodhoz. Így izgalmas marad, hordhatsz egyik nap csipkés akármit, aztán meg bajszos pulcsit, ha neked belefEr. Sose tudod mikor tetszel másnak. Meg így belejössz

mibe erzed jol magad.

Hallgass rám, fiú vagyok! :D

2012. márc. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
az utolsó, rajzfilmmintás elég gyér. na az a tucat. a többi egyedi.
2012. márc. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Hát, ezek is elég tömegcuccok
2012. márc. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek egészen átlagos cuccok. Úgy értem, hogy nincs bennük semmi kirívó, kihívó, megbotránkoztató, stb. Nyugodtan hordd őket, ha tetszenek.
2012. márc. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 8-as hozzászólóval. Az első kettő tucat, a harmadik pedig nem neked való. Amúgy meg tök mindegy, mit veszel fel, szinte mindenért megszólnak. Ha különbözöl az a baj, ha ugyanaz vagy mint a többi, az a baj. Légy önmagad, vedd fel azt, amit magadnak érzel és ami Te vagy!
2012. márc. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

De igen, pontosan ez a divat, nem tudom, hogy te honnan tájékozódsz efelől :) Nyugodtan hordjad őket, szerintem jók, és biztos hogy senki nem fog megszólni értük, nem kirívóak és nem is megbotránkoztatóak.


20/L

2012. márc. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

az utolsóval nem értek egyet (és az utcáról tájékozódok, ami többet ér mint egy divatújság). Még nem láttam így öltöző embert.

Mindenkinek köszönöm:))

2012. márc. 8. 16:51
 19/27 anonim ***** válasza:

szerintem ezek teljesen átlagos cuccok..

én erre törekszem: lookbook.nu ez az igazi, egyedi divat

2012. márc. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Átlagosaknak nem mondanám, csk nem a legmerészebbek. De mivel alig hordják mégis csak egyedi.:D ez a jó benne.:)

Amit linkeltél nekem már túl merész...meg nemannyira tetszenek,de igen, tényleg szuperegyediek:D

2012. márc. 8. 18:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!